Bayramda Turkcell Vodafone Türk Telekom bedava internet kampanyası sunacak.

Türkiye'nin önde gelen GSM operatörlerinden Türk Telekom Vodafone ve Turkcell hediye internet kampanyaları Kurban bayramında devam edecek. Kurban bayramına sayılı günler kala bedava internet isteyen kullanıcılarımızı özel olarak bu yazımızda bayram süresince hediye internet kampanyaları detaylarını aktarmak istiyoruz.

TÜRKTELEKOM;

Türk Telekom kullanıcıları sil süpür uygulaması üzerinden mobil uygulaması ile bedava internet kazanabilirler. Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre 29 Temmuz ile 31 Temmuz tarihleri arasında 3 farklı pakette 4 GB 1 GB ve 5 GB şeklinde internet verilecek. Bunun için online işlemler merkezine giriş yaparak hediye kampanyasından faydalanabilirsiniz.

TURKCELL;

Turkcell ücretsiz internet kampanyası olarak sunduğu tarife mevcut olan tarifelerden biraz daha uygun haliyle müşterilerle buluşacak. Bu paketin bayrama özel bir indirimi bulunuyor. Hediye kampanyalarına erişmek için Turkcell resmi internet sitesi üzerinden ve mobil uygulamasından kampanyalar bölümüne giriş yapıp internet kampanyaları menüsüne tıklamak gerekmektedir. 

1 GB İNTERNET

Turkcell BİP uygulaması üzerinden görüntülü ve sesli görüşmelerden internet düşümü yapmayacak. Keşfet içerisinde yer alan sendeyapdiye kanalına gelenler için 30 dakika sesli görüntülü görüşme ile 1 GB internet kazanılabilecek.

Vodafone Bedava internet kampanyası açıklamasını beklemekteyiz. Bunun için bayram içerisinde bu yazımıza ekleyeceğiz. Gelişmeleri takip etmek için işin olsa sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıntılar geliyor...