Youtube İzleyicileri Dikkat! Devrim Gibi Hizmet Devreye Girdi

Youtube' un daimi izleyicilerinin sevineceği muhteşem bir hizmet çok yakında ülkemizde de devreye girecek. Youtube belirli ülkelerde kullanılmak üzerine platformuna ücretsiz sinema filmlerini ekledi. İşte detaylar...

Youtube İzleyicileri Dikkat! Devrim Gibi Hizmet Devreye Girdi

Ülkemizde de adeta bir meslek haline dönüşmüş olan Youtube ve Youtuberlık kavramları için, en çok izleyicilerini sevindirecek bir hizmet çok yakında ülkemizde de hizmete giriyor. Youtube tarafından devrim niteliğinde bir hizmet test ülkelerde denenmeye başlamış durumda. Milyonlarca Youtube izleyicisini ilgilendiren ve aslında uzunca sürelerdir geleceği söylenen düzenleme, resmiyet kazandı. Youtube kendi platformuna ücretsiz olarak izlenebilecek 100' den fazla filmi ekledi. Bu filmler milyonlarca kişi tarafından kullanılan Youtube' un arama sonuçlarından, popüler ve kült filmlerden derlenerek oluşturuldu.

Popüler filmler artık Youtube üzerinden izlenebilecek

Bilindiği üzere Youtube üzerinden telifsiz müziklere erişmek, bunları izlemek ya da yayımlamak mümkündü. Yalnız Youtube tarafında telif hakkına tabi olan içerikleri görmek mümkün değildi ve elbette bunun başında da sinema filmleri geliyordu. Test ülkeler üzerinde kullanıma sunulan ve muhteşem bir haber olan bu düzenlemeyle birlikte, artık herkes Youtube üzerinden sinema filmlerine erişme imkanı bulacak. Yapılan bu değişiklik yalnızca izleyicilere değil, Youtube' a ve film yapımcılarına da gelir kapısı haline dönüşecek. Yayımlanacak reklamlardan hem sistemde yer alan film yapımcılarının filmleri reklam geliri alacak hem de Youtube yeni reklam alma imkanına sahip olarak oldukça geniş bir reklam ağı yaratmış olacak. Düzenlemeye yönelik yankılar sosyal medya platformlarının gündeminden düşmezken, birçok Youtube izleyicisi de bu hizmetin yerinde olduğunu vurguladı. Üstelik böylelikle korsan film yayını yapan sitelerden ve onların kurduğu bazı virüs tuzaklarından da kullanıcılar korunmuş olacaklar.

YORUM EKLE