Yerli Otomobilde Yeni Fotoğraf Yayımlandı! Dış Silüeti Belli Oldu

Yerli otomobilin nasıl olacağına yönelik meraklar devam ederken yeni bir fotoğraf daha yayımlandı. Dış silüeti daha fazla belli olmaya başlandı.

Yerli Otomobilde Yeni Fotoğraf Yayımlandı! Dış Silüeti Belli Oldu

Türkiye bilindiği üzere bir süredir yerli otomobil üzerinde çalışmalar yapmaya devam ediyor. Aracın elektrikli olacağına yönelik bilgiler verilmişti. Buna göre aracın tüm özellikleri nasıl olacak, hybrid sistemi ile mi çalışacak, elektrikli olmasının avantajları ve dezavantajları nasıl olacak gibi sorular sorulmaya devam ederken geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden yerli otomobilin yeni bir fotoğrafı yayımlanmıştı. Bugün son dakika şeklinde bir resim daha yayımlandı. Yayımlanan resimde yerli otomobilin tam olarak nasıl olduğu belli olmuyor ancak dış silüeti hakkında daha fazla yorum yapabilme imkanına sahibiz.

YERLİ OTOMOBİL RESMİ

Yukarıda görmüş olduğunuz ilk resim bugün son dakika yayımlanan yerli otomobilin dış silüeti resmi olarak belirtildi. İkinci resim ise daha önceki bir zamanda yayımlanan resim olarak bilinmektedir. Birkaç gün sonra yerli otomobilin tam anlamı ile tanıtımı gerçekleştirilecektir. 

Peki sizce yerli otomobil nasıl olmuş ve nasıl olacak? Yorumlarınızı iletir misiniz?

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE