Yeni Motorola Moto 360 Göz Doldurdu

Motorola, çok yakında yeni Moto 360'ı tanıtacak. Peki Yeni Moto 360 ne gibi özelliklere sahip olacak.Akıllı saat piyasasını sallamak isteyen Motorola şimdiden rakiplerine göz dağı verdi.

Yeni Motorola Moto 360 Göz Doldurdu

Motorola, çok yakında yeni Moto 360'ı tanıtacak. Peki Yeni Moto 360 ne gibi özelliklere sahip olacak.Akıllı saat piyasasını sallamak isteyen motorola şimdiden rakiplerine göz dağı verdi.

Tıpkı HTC gibi IFA 2015'i pas geçen Motorola, çok yakında yeni Moto 360'ı tanıtacak. Moto 360 ile akıllı saat pazarındaki payını arttıran Motorola, şimdilerde ikinci nesil Moto 360 üzerinde çalışıyor. Moto 360 2 olarak adlandırılan yeni akıllı saat, çok yakında duyurularak gözler önüne serilecek. Lenovo cephesinden gelen yeni bilgi, Motorola'nın yeni ürününü 8 Eylül 2015 tarihinde özellikleri ile birlikte tanıtacağını doğrulamakta.

Ortaya çıkan tanıtım broşürüne göre Motorola, IFA 2015'i pas geçmesine rağmen 8 Eylül'de yeni akıllı saatini duyurmayı tercih ediyor. İki farklı versiyon ile geleceği ön görülen yeni akıllı saat hakkında şu anki bilgiler ise iddia olarak nitelendirilmekte. Belirtilenlere göre Moto 360 2, iki farklı ekran boyutu ve batarya gücü ile gelecek. Bunlardan küçük olanı, 1.37 inç büyüklüğünde bir ekrana ve 270 mAh gücünde bir batarya gibi özelliklere sahip. Büyük olan modelse 1.55 inç ekran ve 375 mAh batarya ile gelmekte. Bir önceki jenerasyon 38 mm boyutunda iken yeni akıllı saatin 46 mm kadrana sahip olacağı da konuşulanlar arasında. Şimdilik eldeki bilgiler epey kısıtlı. Yeni bir gelişme yaşanırsa aktarmış olacağız, gözünüz bizde olsun.

Milliyet

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE