Windows Phone tam sürüm Instagram yayınlandı

Windows Phone için uzun zamandır kullanıcıların beklediği tam sürüm Instagram yayınlandı. Instagram Windows 10 Mobile uygulamasıile ilgili geniş bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Windows Phone için uzun zamandır kullanıcıların beklediği tam sürüm Instagram yayınlandı. Instagram Windows 10 Mobile uygulamasıile ilgili geniş bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Windows Phone  tam sürüm Instagram yayınlandı
Windows Phone için uzun zamandır kullanıcıların beklediği tam sürüm Instagram yayınlandı. Instagram Windows 10 Mobile uygulamasıile ilgili geniş bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.Windows Phone kullanıcıları uzun bir süredir Instagram uygulamasını beta olarak kullanabiliyorlardı. Bir çok özellikten mahrum olan Windows Phone kullanıcılarını sevindirecek haber kısa bir süre önce geldi. Instagram Windows Phone markette bulunan beta uygulamasını kaldırarak tam sürüm uygulamasını yayına aldı.  Artık Windows Phone kullanıcılarıda arama, direkt mesajlaşma, keşfetme, video paylaşma ve hesap değiştirme gibi, uygulamanın son sürümü dahilinde olan bütün özellikleri kullanabilecekler. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE