WhatsApp'ta Bu Özellik 35 TL Oluyor!

Popüler mesajlaşma ve konuşma uygulaması WhatsApp'a yeni gelen özelliği kullanmak isteyen uygulama sahiplerinin 35 TL ödemesi gerekecek.

WhatsApp'ta Bu Özellik 35 TL Oluyor!

Türkiye başta olmak üzere dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde aktif olarak kullanılmakta olan WhatsApp'ın şu anda 1,5 milyar kullanıcısı bulunuyor. Bir dönem WhatsApp bilindiği üzere ücretliydi ancak sonradan yapılan çalışmalar ile tekrar ücretsiz hale getirilmişti. Fakat yeni gelen güncelleme ile kullanıcılara ücretli bir özellik sunuldu. WhatsApp tarafından uygulama sahiplerine güncelleme verildi. Eğer bu güncellemeyi kullanmak isterseniz 35 TL ödemeniz gerekecek. Peki WhatsApp'a nasıl bir güncelleme geldi.

Etkinlik Bildirimi 35 TL Olacak

WhatsApp'a gelen güncelleme ile kullanıcıların artık etkinlik bildirimi almaları sağlanacak. Örneğin günün her hangi bir saatinde her hangi bir etkinliğiniz ya da unutmamanız gereken işiniz var. Bu etkinliği unutmamak içni WhatsApp'tan bildirim almak istiyorsanız aylık 35 TL'lik ödeme yapmanız gerekecek.

Şu anda bu özelliği genel olarak çoğumuz telefonlarımızdaki takvim uygulaması ya da alarm uygulaması ile yapıyoruz ancak WhatsApp yine de bu özelliği çıkarttı. Örnek olarak akşam saat 20.00'da arkadaşımızı aramamız gerekecek unutmayalım diye bu özelliği kullanırsak WhatsApp tarafından bize bildirim gelecek ve etkinliğimizin yapılması gerektiği hatırlatılacak. Bu özellik 35 TL her ne kadar ülkemizde yaygın olarak kullanılmayacağı düşünülse de Avrupa ülkelerinde ve Amerika'da kur avantajı dolayısı ile 6 dolar ya da 5 euro gibi rakamlara satılacağından dolayı burada pek çok kişi tarafından tercih edileceği tahmin edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2019, 06:54

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE