WhatsApp'a Mesajı Gönderdikten Sonra Silebilme Özelliği Geliyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a önemli bir güncelleme geliyor. Mesaj atıldıktan sonra artık silinebilecek. Yanlış mesaj attım sorunu ortadan kalkıyor.

WhatsApp'a Mesajı Gönderdikten Sonra Silebilme Özelliği Geliyor!

Dünya genelinde her gün milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı WhatsApp kullanıcıların beğendiği bir hal almaya devam ediyor. Güncellemelerle kullanıcıları mest eden WhatsApp'a harika bir özellik geliyor. Yeni gelecek güncelleme ile yanlışlıkla yazdım, arkadaşım yazmış, pardon yanlış yazdım gibi sorunlar ortadan kalkıyor.

Bilindiği üzere WhatsApp'a çok sayıda kişi mesajları sonradan silebilme özelliğini getirmesi için çokça mesaj göndermişti ve sonunda WhatsApp ilgili güncellemeyi yapacak ve yanlış yazdım sorunları son verilecek.

YANLIŞ YAZDIM SORUNLARI KALKIYOR

WhatsApp'a gelecek olan güncelleme aracılığı ile mesajlar artık silinebilecek. Göndermiş olduğunuz mesajları karşıdaki kişi görsün veya görmesin istediğiniz zaman mesajınızı tek bir dokunuş ile sileceksiniz.

İddia edilene göre WhatsApp'ın bu özelliği şu anda beta olarak hem iOS işletim sisteminde hemde Android işletim sisteminde denediği belirtildi. Sanıyoruz ki mesajın üstüne basılı tuttuğunuzda bilindiği üzere bilgi, detaylar vb. gibi özellikler çıkıyordu. Şimdi basılı tuttuğumuzda mesajı sil özelliği bulunacak ve siz bu seçeneğe bastığınızda mesajınız silinmiş olacak. Aynı özellik bilindiği üzere Skype'da var ve mesajı sildiğinizde bu mesaj kaldırılmıştır iletisi bulunuyor. WhatsApp'da böyle bir ileti olur mu bilinmiyor ancak mesajı sildikten sonra sohbet bölümünde belki mesaj silinmiştir gibi bir uyarı olabilir.

DİĞER TEKNOLOJİ HABERLERİNİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE