WhatsApp 230 Bin Liraya Kadar Para Ödülü Dağıtacak!

Popüler mesajlaşma, görüntülü ve sesli sohbet uygulaması WhatsApp 230 bin liraya kadar ödül dağıtacak. Peki neler yapılması gerekiyor?

WhatsApp 230 Bin Liraya Kadar Para Ödülü Dağıtacak!

Ülkemizde başta olmak üzere dünya üzerinden en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi olarak bilinen WhatsApp bilindiği üzere hem mesajlaşma, hem sesli sohbet hemde görüntülü sohbet için kullanıcılar tarafından kullanılıyor. Şu anda aktif 1,5 milyar civarı kullanıcısı bulunmakta olan WhatsApp kendisini geliştirmek için güncellemeler yayımlamaya devam ederken şimdide para ödülü dağıtmayı planlıyor.

Peki WhatsApp neden para ödülü dağıtacak, WhatsApp'ın para ödüllü yarışmasına nasıl katılacak? İşin Olsa ekibi olarak sizler için para ödülünün nasıl alınacağına dair önemli bir inceleme yaptık ve elde edilen verileri sizlerle paylaşıyoruz.

YARIŞMA NASIL OLACAK?

WhatsApp 230 bin liraya kadar para ödülü verecek ancak bu tam olarak bir yarışma olmayacak. Bilindiği üzere her gün WhatsApp'a farklı telefon numaraları ve farklı isimler ile kişiler kayıt oluyor. Ancak bu kişilerin bir bölümü fake olarak adlandırılan yanlış bilgi ile kayıt olan insanları kandırmak ya da onları rahatsız etmek isteyen kişiler olarak bilinmektedir.

İşte WhatsApp yanlış bilgiler ile mücadele için bir program kuracak ve buradan insanlar yanlış bilgi verenleri ihbar edecek ya da sisteme kanıtları ile beraber yüklenecek burası tam olarak bilinmiyor. Gruplar halinde işlemlerin yapılacağı ve teşviklerin verilmesi beklenmekte olup farklı gruplara toplam 230 bin liraya kadar para ödülünün verilmesi bekleniyor. Yakın zamanda WhatsApp tarafından kapsamlı açıklama ya da uygulamaya bildirim bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erman altaş
Erman altaş - 4 yıl Önce

Çok güzel ödül ama ancak rüyamda görürüm