Sony Xperia Z6 Premium herkesi Şoke etti

Sony Xperia Z6 Premium da Çıkmaza Girdi kullanıcılar şimdi ne yapacak? MWC Fuarında Sony Xperia Z6 Premium kullanıcıların aklını çelebilecek mi? işte detaylar.

Sony Xperia Z6 Premium herkesi Şoke etti

Sony Xperia Z6 Premium da Çıkmaza Girdi kullanıcılar şimdi ne yapacak? MWC Fuarında Sony Xperia Z6 Premium kullanıcıların aklını çelebilecek mi? işte detaylar.

2016 yılı Mart ayında yapılacak olan MWC Fuarında teknoloji devleri sıra ile boy gösterip en yeni cihazlarını tanıtacak ve kullanıcıların aklını çelmeye çalışacaklar. Özellikle tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi akıllı telefon pazarında da kullanıcılar harcayabilecekleri paraya göre iyinin en iyisini almak için çaba gösterecek olduklarından firmalar bu bilinçle hareket etmek ve pazar paylarını artırmak için mücadele edecek ve en yeni ürünlerini sunacaklar.

Yazılarımızda neredeyse tüm teknoloji firmalarının ürünlerini 2016 MWC Fuarına sakladıklarını söyledik. Kimisi fuarda satışa başlayacak olup kimisi de ürünlerini gösterip cazipliğine kapılan müşterilerine biraz daha bekleyin diyerek zaman kazanacaklar. Çünkü bu fuar tanıtım için tam istenilen organize ve yarış sahası olarak görülüyor.

Sony Xperia Z6

Sony de yarışa katılacak bu firmalardan birisi diyebiliriz. Zira yakın bir zamanda çıkarmış olduğu Xperia Z5 Premium ürünü güçlü bir cihaz ve başka bir cihazın satışa çıkması bu ürünün raflarda kalmasına sebep olur yada fiyat indirimine gidilmesi gerekir. Beklentiler ise Sony’nin 2016 yılı MWC’de ürünü tanıtabileceğini ve tanıtacakları ürünün de muhtemelen Sony Xperia Z6 Premium ve Sony Xperia Z5 olacağı detayına yer verildi.

Sony Firmasının sanat direktörü Rikke Gertsen Constein’ın verdiği bir röportajda; ‘ 2016, 2017 ve 2018 yıllarında çıkması planlanan ürünlerin tasarımlarının tüm hızıyla devam ettiğini ve üst düzey bir tasarım çizgisi benimsediklerini ‘söyledi. Son gelişmeleri destekleyen bir konuşma.

Sony Xperia Z6 hakkındaki sızıntılar

Sony Xperia Z6 Premium ürününde yine 4K ekran kullanılacak ve ekran kalitesi konusunda iyileştirmeler beklenebilir. Hız konusunda yeterli verimi Z5 Premium‘da sunmayı başaran Sony Xperia Z6 3/4 GB RAM ile gelebilir. Yeni üründe Snapdragon 820 yonga işlemci kullanılabilir. Sony kamerasında yazılım iyileştirmesi yaparak yenileyecek fakat 23 Megapiksel olan kamerasında yükseltmeye gitmeyecek. 

Sony Xperia Z6‘da basınca duyarlı ekran kullanılabilir. Yani yeni amiral gemisinde iPhone 6s’te görülen 3D Touch (Force Touch) özelliğinin bir benzeri bulunacak demek.

Sony Firmasının çekindiği husus ise 6 ayda bir ürünün piyasaya çıkması tepkisi olacaktır. Zira kullanıcılar alacakları modelin altı ay sonra alt sıralara düşmesine pek memnun kalmamaktadırlar. Burada Sony Firmasının yapacağı en akıllı iş 2016 MWC etkinliğinde akıllı telefonun prototipini tanıtıp bende varım demesi ve eylül ayına doğru Sony Xperia Z6 Premium modelini satışa sürmesi olur. Tabi ki bu konuda son kararı Sony verecektir. Kullanıcılar da tepkisini gösterecektir…

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 16:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE