Sony Xperia M4 Aqua Marshmallow güncellemesi

Beklenen Xperia M4'e Marshmallow güncellemesi geliyor. Sony Xperia M4 Aqua modeli, teknolojiyi salladı. İşte Xperia M4'e Marshmallow güncellemesine dair bilinmeyenler haberimizde

Sony Xperia M4 Aqua Marshmallow güncellemesi

Beklenen Xperia M4'e Marshmallow güncellemesi geliyor. Sony Xperia M4 Aqua modeli, teknolojiyi salladı. İşte  Xperia M4'e Marshmallow güncellemesine dair bilinmeyenler haberimizde


Geçtiğimiz yıl Mart ayında duyurulan Sony Xperia M4 Aqua modeli, ülkemizde oldukça sevildi. Uygun fiyatı ve alışılmış Sony Xperia özellikleri sunan cihaza güncelleme bekleyenler için güzel bir haberimiz var.

İşte CHP'nin 6 maddelik yol haritası!
Telefon, kutusundan Android 5.0 Lollipop ile çıkmıştı. Arından kullanıcılar uzun bir süre güncelleme bekledi ancak gelmedi. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde duyurulan Android 6.0 Marshmallow ise adeta bir hayal olmuştu. Kullanıcılar Android 5.1 Lollipop güncellemesi için bile umutlarını kaybetmişken Sony, müjdeyi verdi.


Twitter üzerindeki Sony Xperia (@sonyxperia) isimli resmi hesap bir müjde verdi. Bir kullanıcının sorusu üzerine verilen yanıt son derece sevindirici. Xperia M4 Marshmallow güncellemesi beklenmeden sorulan soru “Xperia M4 için Lollipop 5.1 güncellemesi gelecek mi?” şeklinde. Hesap tarafından verilen cevap ise sevindirici. Xperia M4’e özel olarak Android 5.1 güncellemesinin atlanacağı, onun yerine direkt olarak Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılacağı söylendi.


Android 6.0 güncellemesi alacak akıllı telefonların tam listesi
Xperia M4 Aqua modeli önümüzdeki günlerde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak. Eğer Xperia M4 kullanıcısıysanız, en güncel Android sürümü önümüzdeki haftalarda cihazınıza ulaşacaktır. Benzer uygulamaları diğer markaların orta seviyeleri modellerinde de bekliyoruz. Bu sevindirici diyaloğun ekran alıntısını aşağıda bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 23:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE