Şok Eden Haber: Ünlü Youtuber Emre Özkan Hayatını Kaybetti! Emre Özkan Kimdir, Nerelidir, Ölüm Sebebi

Youtube üzerinde ciddi bir takipçi kitlesi bulunan ve beğeniyle takip edilen, genellikle parodi videolarıyla ünlenen Emre Özkan hayatını kaybetti. Hayranlarını şoka uğratan Emre Özkan' ın ölüm sebebi ise yürekleri dağladı... Tanımayanlar için Emre Özkan kimdir, emre özkan ölüm sebebi hakkında detayları ulaştırıyoruz...

Şok Eden Haber: Ünlü Youtuber Emre Özkan Hayatını Kaybetti! Emre Özkan Kimdir, Nerelidir, Ölüm Sebebi

Youtube birçok gencimiz için önemli bir sosyal medya platformu. Öyle ki artık birçok kişi için de iş kapısı da olmuş durumda. Milyonlarca kişinin saatlerini geçirdiği Youtube üzerinde, fenomenler büyük kitlelere sahipler. Kendilerini sevdirmeyi başaran, üretici kişilikli bu kişiler, birçok kişi tarafından merakla takip ediliyorlar. O fenomenlerden biri de Emre Özkan' dı. Çalışma arkadaşıyla birlikte yaşama veda etti.

Ofiste yangın çıktı

300 binden fazla abonesi bulunan ve Youtube üzerinde sevilen bazı isimlerden birisi olan Emre Özkan, 15 Temmuz Darbe Girişimi nedeniyle yayımladığı bestesiyle de biliniyordu. Bu besteye yönelik olarak da yaşamını kaybetmeden önce aile olarak tercihlerini dile getirdiklerini, babasının ricası üzerine yayımladığı aktarmıştı. Youtube platformunda gittikçe ünlenen Emre Özkan, 1993 doğumlu ve Bağcılar' da ikamet ediyordu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Fakültesi' nde tamamlayan Emre Özkan, başarılı bulunan ve sevilen bir isimdi. Ofislerinde sabaha kadar çalıştıkları bilinen çalışma arkadaşı Nahide Cansu Kovancı ile birlikte yaşama veda ettiler. İkilinin yakınlarını ve sevenlerini yasa boğan haberde ofislerinde çıkan yangın sonucu ortama yayılan dumandan zehirlenerek yaşama veda ettikleri ifadelerine yer verildi. Sosyal medya gündeminde yasa neden olan üzücü olaya ilişkin emniyet güçlerinin çalışmaları yürütülüyor.  Emre Özkan ve çalışma arkadaşı Nahide Cansu Kovancı ölüm sebebi olan yangına yönelik yeni detaylar aktarıldıkça sizlere ulaştırmaya çalışıyor olacağız.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 19:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Anonim
Anonim - 2 yıl Önce

Ufff gitti bi can daha iste off nediyom Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun insaallag