Samsung'un Yeni Kavisli Akıllı Saati Beğeni Topladı!

Samsung daha önceen çıkarmayı planladığı akıllı saati ilk defa sosyal medya üzerinde tanıttı.İşte merakla beklenen Samsung'un kavisli akıllı saati.

Samsung'un Yeni Kavisli Akıllı Saati Beğeni Topladı!

Samsung  daha önceen çıkarmayı planladığı akıllı saati ilk defa sosyal medya üzerinde tanıttı.İşte merakla beklenen Samsung'un kavisli akıllı saati.

 

Samsung, geçtiğimiz yıl kavisli ekranlı akıllı saati Gear S'i görücüye çıkarmıştı. Kısa bir süre sonra da Gear S2'nin resmen tanıtılması bekleniyor. Ancak bu kez kavisli ekran yerine, akıllı saatlerde daha popüler olduğu düşünülen dairesel tasarımın benimsenmesi bekleniyor. Gelen sızıntı bilgi ve görseller de dairesel tasarımı doğruluyor.

 

Gear 2'nin eylül ayında Almanya'da düzenlenecek olan IFA 2015 itibarıyla resmen tanıtılması bekleniyor. Ama bundan önce, Samsung Amerika'nın Tasarım Bölümü Başkan Vekili Dennis Miloseski, Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı ve sizin de gördüğünüz gibi Gear S2'yi doğruladı.

 

Gear S2'nin tıpkı ilk Gear S gibi Tizen işletim sistemiyle gelmesi bekleniyor. Ayrıca saatte bir de nano sim kart girişinin olacağı, böylece akıllı telefon gereksinimi olmadan da birçok işi halledebileceği konuşuluyor.

 

YORUM EKLE