Samsung’un Galaxy Note 6 modeli ne zaman çıkıyor

Önümüzdeki yaz aylarında Samsung’un Galaxy Note 6 modelini duyurması beklenirken kullanıcılar şimdiden merakla çıkacak olan modelin özelliğini araştırmaya başladı.

Samsung’un Galaxy Note 6 modeli ne zaman çıkıyor
Önümüzdeki yaz aylarında Samsung’un Galaxy Note 6 modelini duyurması beklenirken kullanıcılar şimdiden merakla çıkacak olan modelin özelliğini araştırmaya başldı.İddialar Çin’in en büyük sosyal ağı Weibo’ya dayanıyor. Gizemli paylaşımlar cihazın teknik detaylarından bir kısmını içeriyor. Detaylar heyecan verici.

Galaxy Note 6 özellikleri arasında en çok dikkat çeken detay telefonun kullanacağı yonga. İddiaya göre cihazda Qualcomm Snapdragon 823 yongası kullanılacak. Adreno 530 GPU ile birlikte gelen bu yonga grafik tarafında bir fark yaratmayacak olsa da işlem gücü olacak 3.0 GHz hıza erişebiliyor.

RAM tarafında ise 6 GB rakamından bahsediliyor. Note ailesinde ilk defa bu rakama çıkılacak. Daha fazla RAM miktarı, aynı anda daha fazla işlem ve arka planda daha fazla uygulama çalıştırmak anlamına gelecek.

5.7 inç büyüklükte QHD çözünürlük sunan bir ekranla beklenen telefonda 16 MP ana kamera da dikkat çekecek. Sonuncu ve önemli iddialardan biri ise cihazın parmak izine alternatif bir güvenlik sistemiyle donatılacağı yönünde. Bu özellik iris, göz tarama özelliği. Yani cihaz kullanıcısının gözünü tarayabilecek. Tüm bu iddialar eğer doğruysa bu özelliklere sahip olan Galaxy Note 6’yı Ağustos, Eylül aylarında göreceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE