Samsung Tab S2 Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Akıllı tablet piyasasının en son modeli olan Samsubg Tab S2,yepyeni özellikleriyle hayatınıza neşe katmaya geliyor.Samsung Tab S2, tüketici ile buluşmaya hazırlanıyor.Samsung Tab S2'de En iyi içerik görüntüleme için geliştirilmiş Super Amoled Ekran teknolojisi kullanıcıya sunulmuş durumda.Ayrıca kullanıcı online alışveriş yapabilecek Samsung Tab S2 ile.

Samsung Tab S2 Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Akıllı tablet piyasasının en son modeli olan Samsubg Tab S2,yepyeni özellikleriyle hayatınıza neşe katmaya geliyor.Samsung Tab S2, tüketici ile buluşmaya hazırlanıyor.Samsung Tab S2'de En iyi içerik görüntüleme için geliştirilmiş Super Amoled Ekran teknolojisi kullanıcıya sunulmuş durumda.Ayrıca kullanıcı online alışveriş yapabilecek Samsung Tab S2 ile.


Galaxy tablet ailesinin en yeni üyesi Galaxy Tab S2, hayatınızı zenginleştirecek ve kolaylaştıracak yaratıcı, gelişmiş özellikler ile benzersiz bir mobilite deneyimini bir araya getiriyor. 14 Eylül itibarıyla raflardaki yerini alan Galaxy Tab S2 siyah, beyaz ve altın rengi seçenekleriyle kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.


İstanbul, 18 Eylül 2015 – Samsung Electronics, kullanıcıyı çepeçevre sarmalayan Galaxy Tab S2'yi Türk tüketicileriyle buluşturuyor. Samsung'un en yeni Galaxy tableti, önceki cihazların bir devamı olarak, her tür dijital içeriği okumak ve görüntülemek için çarpıcı bir Super AMOLED ekran sunuyor. Piyasada bu boyuttaki en ince ve en hafif metal çerçeveye sahip oluşu ile öne çıkan Galaxy Tab S2, kullanılabilirliği artırmak için güçlü performans özelliklerini bir araya getiriyor. Tüketicilere üretkenlik ve çoklu görev açısından yeni ve iyileştirilmiş seçenekler kazandıran Galaxy Tab S2 siyah, beyaz ve altın rengi seçenekleriyle Türkiye'de satışa sunuldu.

Kalınlığı sadece 5,6 mm ve ağırlığı 389 g (9,7 inç) ve 265 g (8,0 inç)* olan Galaxy Tab S2, çarpıcı Super AMOLED Ekranı sayesinde içerik okumak için biçilmiş kaftan. Galaxy Tab S2, e-kitaplar, dergiler, web sayfaları ve haber sayfaları gibi dijital içeriklerin rahatça okunabilmesini sağlıyor. Okuma için optimize edilmiş olan bu oran kullanıcıların gereksiz kaydırmalar yapmaksızın rahat bir okuma deneyiminin keyfine varmalarına olanak tanıyor.
Tabletin Super AMOLED ekranı doğal tonların yüzde 94'ünü içeren gerçeğe yakın renkler sunuyor (Adobe RGB renk standardı). Böylece daha derin bir kontrastla ve daha net ayrıntılarla kusursuz bir okuma deneyimi sağlıyor. 

Kullanıcılar Galaxy Tab S2'de canlı ayrıntılarla dolu fotoğraf galerilerinde gezinebilecek ve ürünlerin gerçeğe en yakın fotoğraflarını görüntüleyerek online alışveriş yapabilecekler.

Galaxy Tab S2 Uyarlanabilir Ekran özelliği ile uygulamaya, görüntüleme ortamının renk sıcaklığına ve ortam aydınlatmasına bağlı olarak ışık, doygunluk ve netlik ayarlarını akıllıca uyarlar. Okuma Modu ekranın parlaklık seviyesini değiştirerek kullanıcıların gözlerini yormaksızın daha uzun süreler okumaya devam etmelerine yardımcı olur.
Kendi boyutları için dünyanın en ince ve en hafif metal tablet çerçevesine oturtulmuş olan Galaxy Tab S2, bütün gün boyunca rahatça taşınabilecek bir cihaz. Cihazın modaya uygun ve şık tasarımı her amaca ya da ortama uygun olduğu için, kullanıcılar her zaman, her yerde en iyi görüntüleme deneyimini sunuyor.

Çok seyahat eden kullanıcılar için en yüksek üretkenlik ve bağlantı özellikleri

Galaxy Tab S2 en yüksek düzeyde verimlilik ve üretkenlik arayan kullanıcılar için benzersiz bir mobilite sağlıyor. Microsoft Office Uygulamaları** programı yüklenmiş şekilde satışa sunulan tablet, OneDrive yoluyla iki yıl boyunca ücretsiz olarak 100 GB dosyayı rahatça bulutta depolama olanağı sunuyor. Ayrıca, entegre bir dokunmatik fareyle donatılmış ve standart bir PC klavyesiyle aynı rahatlığı sunan gelişmiş Bluetooth Klavyeli Kılıf ile uyumlu olduğu için ofis dışındayken de işlerinizi rahatça yürütebilmenize imkan sağlar.***

Galaxy Tab S2, daha fazla yönetilebilirlik için, sorunsuz bir kimlik doğrulama sağlayan dokunmayla çalışan Parmak İzi Tarayıcısı içerir. Artık entegre bir gelişmiş güvenlik sensörü sayesinde kişisel cihaza ulaşmak için ana ekran tuşuna dokunmak yeterli. Galaxy Tab S2'deki Smart Manager kullanıcıların cihazlarını verimli bir şekilde yönetebilmeleri için en gelişmiş cihaz yönetimi seçeneklerini sunarak pil seviyesi, depolama ve RAM'in kullanılabilirliği gibi cihaz ayarlarını otomatik olarak görüntüler. Ayrıca, ekstra bir koruma katmanı için kötü amaçlı yazılımları önleyen bir yazılım önceden yüklenmiş olarak gelir.

Galaxy Tab S2, kullanıcıların iki uygulamayı eşzamanlı olarak görüntülemelerini ve çalıştırmalarını olanaklı kılan çoklu görev özelliğine de sahiptir. Açılır Pencere özelliği de kullanıcıların aynı anda birden çok uygulamada kolayca gezinebilmelerini olanaklı kılar. Galaxy Tab S2, dosyaların yerlerini bulmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran iyileştirilmiş bir depolama yapısı da sağlar. 

Samsung Galaxy Tab S2 çok çeşitli bağlantı, depolama ve boyut seçenekleriyle satın alınabilir: Cihazın 9,7 inç ve 8,0 inç sürümleri Wi-Fi ya da Wi-Fi ve LTE bağlantı ve MicroSD ile 128GB'a çıkarılabilen 32GB depolama seçeneği bulunuyor.

14 Eylül tarihi itibarıyla satışa sunulan Galaxy Tab S2 siyah, beyaz ve altın rengi raflardaki yerini aldı. Tab S2 T810 modeli 1.499 TL, Tab S2 T817 modeli 1.699 TL, Tab S2 T710 modeli ise 1.299 TL'lik fiyatı ile kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.sabah

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:38
YORUM EKLE