Samsung SM-G9198 Sonunda Görüntülendi

Samsung SM-G9198 sonunda ayrıntılı bir şekilde görüntülendi.Herkesin merakla beklediği yıllar sonra çıkacak olan kapaklı Samsung SM-G9198 dikkatleri üzerine çekti.

Samsung SM-G9198 Sonunda Görüntülendi

Samsung SM-G9198 sonunda ayrıntılı bir şekilde görüntülendi.Herkesin merakla beklediği yıllar sonra çıkacak olan kapaklı Samsung SM-G9198 dikkatleri üzerine çekti.

 

Çok değil bundan bir 10 sene öncesine kadar katlanabilir telefonlar fazlasıyla modaydı. Katlandığında ufak ve ince görünen, açıldığında ise hoparlör kısmı direk kulağınıza, mikrofon kısmı ise ağzınıza gelen modeller yaptığınız görüşmenin kalitesini de fazlasıyla arttırıyordu.

 

Katlanabilir telefonlar özellikle Japonya'da çok popülerdi. Öyleki Japonya'daki yerli üreticiler hala katlanabilir telefon sevdasından vazgeçmiş değiller.

 

Akıllı telefonlara geçiş süreciyle birlikte unutulmaya yüz tutan katlanabilir telefonlar, Samsung'un SM-G9198 kod isimli modeliyle tekrardan hayat bulmaya hazırlanıyorlar.

 

Kapaklı akıllı telefon IFA öncesinde ortaya çıktı

 

Uzun süredir söylentilere konu olan SM-G9198 tamda IFA 2015 öncesinde net bir şekilde görüntülendi. SM-G9198'in görüntülenmesiyle birlikte telefon hakkındaki tüm detaylar da ortaya çıkmış oldu.

 

Super AMOLED teknolojisine sahip 3.9 inçlik iki ekranla gelen (birisi kapağın iç tarafında diğeri dış tarafında) SM-G9198, dış darbelere karşı dayanıklı olması için bu çift ekranı Corning Gorilla Glass 4 ile koruyacak.

 

MicroSD desteği de olacak!

 

Gücünü 6 çekirdekli Snapdragon 808'den alacak olan telefon 2GB'lık RAM desteğine sahip olacak. 16 Megapiksellik ana kameraya, 5 megapiksellik ön kameranın eşlik ettiği SM-G9198, Android 5.1.1 ile satışa sunulacak.

 

Katlanabilir ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyan SM-G9198'în en önemli özelliği ise microSD kart desteğinin bulunması. Bilindiği üzere Samsung yeni telefonlarının birçoğunda microSD kart desteğine yer vermiyor.

 

SM-G9198'in diğer bir öne çıkan özelliği ise çıkabilir bir bataryaya sahip olması. Bu sayede şarjınız bittiği anda yanınızda taşıdığınız yedek bataryayı telefonunuza takarak günü tamamlayabileceksiniz.

 

Shiftdelete.net

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE