Samsung Gear 2 özellikleri neler olacak?

Samsung'un merakla beklenen akıllı saati Samsung Gear 2 modellerinin özellikleri neler olacak? İşte karşınızda Samsung Gear 2 ve özellikleri ile bilmek istedikleriniz.

Samsung Gear 2 özellikleri neler olacak?

Samsung'un merakla beklenen akıllı saati Samsung Gear 2 modellerinin özellikleri neler olacak? İşte karşınızda Samsung Gear 2 ve özellikleri ile bilmek istedikleriniz.Samsung Gear 2 akıllı saat modellerinin donanımsal ve yazılımsal olan özellikleri neler olacak? Samsung Gear 2 özellikleri nedir ve nasıl kullanılır?

Dünya teknoloji devi Samsung yeni ürünü Gear 2'yi tanıttı. Peki yeni Gear 2 kullanacıya ne gibi kolaylıklar sağlıyor, teknik özellikleri nedir?

Samsung, Barcelona’da “Mobile World Congress”  kapsamında, ağır topu Galaxy S5’in yanında giyilebilir teknoloji ürünleri olan “Gear 2” ve “Gear fit” ürünlerini de tanıttı. Birer Akıllı saat olan bu ürünlerden Gear 2’nin özellikleri şu şekilde.

Gear 2

Hayatımızın her alanında bizimle birlikte olması için üretilmiş bir teknolojinin Galaxy S5 gibi su ve toza karşı korumalı olmamasını zaten kimse beklemiyordu ve nitekim herkesin düşündüğü gibi ürünler su ve toz korumalı olarak piyasaya çıkacaklar. Giyilebilir teknoloji için devrim niteliğinde 3 Gün dayanabilen şarja sahip olmasının yanında aynı zamanda 4 gigabytelık bir hafıza ve Müzik çalara da sahip. Diğer akıllı ürünleri kontrol etmemize de imkan veren Gear 2’nin kullanıcı dostu ve tamamen kişiselleştirilebilir bir arayüzü var. İlk versiyon gibi arama yapma ve mesaj okuma gibi özelliklere de sahip “Gear 2”, Samsung’un hayatımızın her alanına girmeye ne kadar hevesli olduğunu hepimize gösterdi. Eğer atası olan “Gear” kadar pahalı olmayacak ise bizce denebilecek bir teknoloji. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 08:24

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE