Samsung Galaxy Fold Tanıtıldı (Katlanabilir Ekranlı İlk Telefon) Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus Fiyatları

Samsung' un lansmanında, teknoloji dünyasına bomba gibi düşen yeni ürünleri samsung galaxy fold, samsung galaxy s10 ve samsung galaxy s10 plus telefonları tanıtıldı. İşte Dünya' nın ilk katlanabilir ekranlı telefonu galaxyfold ve galaxy s10 fiyatı, galaxy s10 plus fiyatları...

Samsung Galaxy Fold Tanıtıldı (Katlanabilir Ekranlı İlk Telefon) Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus Fiyatları

Dünya' nın ilk katlanabilir ekranlı telefonu tanıtıldı

Samsung' un mobil cihaz teknolojileri gündemine bomba gibi düşen ürünü samsung galaxy fold lansmanı gerçekleştirildi. Bu telefonun katlanabilir ekranı bulunuyor ve mobil cihaz teknolojilerinde adeta yeni bir dönemin başlangıcının temellerini atıyor. Lansmanda aktarılanlara göre bu ekranın tasarlanması, üretilmesi konusunda tüm ekran teknolojilerinin adeta yeniden üretimi sağlanmış, tüm teknoloji kuralları yeniden inşa edilmiş ve nihayet son şekline ulaştırılmış. Büyük ilgi ve merakla takip edilen lansmanda, samsung galaxy fold, izleyenleri adeta büyüledi. Arka yüzünde üç, ön yüzünde iki kamerası bulunan ve katlanabilir durumdayken adeta bir tablet şeklini alan bu telefon, teknoloji  severlerden tam puan almayı başardı. Performans testleriyle de göz doldurduğu iddia edilen bu cihazın görüntüsü ise aşağıdaki gibi. Bu telefonun Cosmos Black, Space Silver, Martian Green ve Astral Blue renk seçenekleriyle mobil cihaz kullanıcılarının beğenisine sunulacağı belirtiliyor.

Lansmanda iki yeni ürün daha duyuruldu

Samsung' un merakla beklenen ve teknoloji dünyasına bazı görüntüleri sızan telefonlarından galaxy s10 ve galaxy s10 plus da görücüye çıktı. Büyük ilgi göreceği düşünülen ve çok yüksek teknolojilerle donatılmış bu iki cihazın, satın fiyatları da belli oldu. Yapılan açıklamalarda galaxy s10 fiyat ve galaxy s10 plus fiyat için işte aşağıdaki şu bilgilendirmeler kullanıldı:

Galaxy S10 (8 GB RAM / 128 GB depolama hafızası): 6599 TL

Galaxy S10 Plus (8 GB RAM / 128 GB depolama hafızası): 7499 TL

Galaxy S10e (6 GB RAM / 128 GB depolama hafızası): 5499 TL

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 10:40

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin
Yasin - 2 yıl Önce

bu ne alaka iş sitesi değilmi burası :D