Razer Orochi notebook oyun faresi

Dünyanın En Hassas Notebook Mouse'si Razer Orochi sizler için üretiliyor.Razer Orochi notebook oyun faresi dünyanın en hassas fare sensörü olacak.

Razer Orochi notebook oyun faresi

Dünyanın En Hassas Notebook Mouse'si Razer Orochi sizler için üretiliyor.Razer Orochi notebook oyun faresi dünyanın en hassas fare sensörü olacak.

 

PC ve konsol oyuncu ekipmanlarının lider ismi Razer, oyuncuların mobil olduklarında da rahat edebilmeleri için yeni bir ürün geliştirdi. Razer Orochi notebook oyun faresi dünyanın en hassas fare sensörü, geliştirilmiş pil ömrü ve Chroma aydınlatmasıyla oyuncuların beğenisine sunuldu.

 

Berlin'de devam eden IFA 2015 fuarında duyurulan yeni Orochi, sensör ve pil teknolojilerindeki son yenilikleri taşıyor ve oyunculara hem noktasına kadar hassasiyet hem de kablosuz modda iki katı kullanım ömrü sunuyor. Razer Orochi, Chroma aydınlatmaya kavuşan son Razer ürünlerinden biri. İkili mod bağlanma özelliği, yeniden tasarlanmış dış kaplaması ve metal başlığıyla piyasadaki en gelişmiş notebook faresi.

 

Yeni Razer Orochi'nin kalbinde 4G, 8,200 DPI lazer sensör var ki bu mobil cihaz uyumlu oyuncu fareleri için şimdiye kadar geliştirilmiş en yüksek DPI sensör olma özelliği taşıyor. Bunun sonucunda noktasına kadar hassasiyet ve kesinlik fareyi daha da güçlü kılıyor. Orochi'nin hızı ise saniyede 210 inç ve 50 G ivme.

 

Orochi, hız ve refleks gerektiren FPS'lerden hassasiyet isteyen MOBA'lara kadar tüm oyun tarzlarına son derece uyumlu. Sürekli oyun oynadığınızda 60 saat, normal kullandığınızda 7 ay giden bir şarj ömrü var. Razer CEO'su Min-Liang Tan, "Sensör ve Bluetooth teknolojilerindeki son gelişmelerden sonra Orochi'yi güncellemek ve tam bir yeniden tasarım uygulayıp yepyeni bir notebook oyun faresi yaratmak kaçınılmazdı" diyor.

 

Orochi de tüm yeni Razer ürünleri gibi Chroma aydınlatmaya sahip. Ayrıca, Synapse sayesinde Chroma aydınlatma özelliklerinin yanısıra makroları ve fonksiyonları istediğiniz gibi ayarlayıp bulutta saklayabiliyorsunuz. Orochi'nin tüm özelliklerini //www.razerzone.com/gaming-mice/razer-orochi sayfasından öğrenebilirsiniz.

 

RazerStore'da ön siparişte olan Orochi'nin mağaza satışları Ekim'de başlayacak. Fiyatı ise Amerika'da $69.99, Avrupa'da €84.99 olacak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE