Mount & Blade II: Bannerlord Çıktı! Nasıl İndirilir, Kurulur?

Yıllardır merakla beklenilen Mount & Blade II: Bannerlord erken erişim olarak çıktı. Peki oyun nasıl indirilir, nasıl kurulur detaylarını aktarıyoruz.

Mount & Blade II: Bannerlord Çıktı! Nasıl İndirilir, Kurulur?

ODTÜ tarafından geliştirilen Mount and Blade serileri hem Türk yapımı olması hemde orta çağda geçmesinden dolayı bir çok oyuncu tarafından beğenilen bir oyun olarak bilinmektedir. Yıllardır merak ile beklenmekte olan Mount & Blade II: Bannerlord serisi sonunda çıktı ve Steam'dan ücretsiz olarak satılmaya başlandı. Peki Mount & Blade II: Bannerlord oyunu nasıl kurulur, nasıl indirilir sizlere bunun detaylarını aktarıyoruz.

Bannerlord Nasıl İndirilir?

Mount & Blade II: Bannerlord oyununu öncelikle orjinal olarak satın almak isterseniz şu anda steam üzerinden 134 TL fiyatına satılmakta olup kampanya fiyatına bu şekilde sunulmuştur. Yakında pahalanacak olan oyunu satın al butonuna basarak ödemesini yapabilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Steam kütüphanenize girerek bilgisayara indireceğiniz oyun direk setup olarak gelecek ve çift tıklama yöntemi ile kurabilirsiniz.

Steam İndirme Linki: https://store.steampowered.com/app/261550/Mount__Blade_II_Bannerlord/

Mount & Blade II: Bannerlord Bazı Hataları

Mount & Blade II: Bannerlord oyununu bilgisayarını kurduktan sonra bazı hata alan kişiler olduğu görüldü. Peki bu hatalar nedir ve nasıl düzeltilir? İlk olarak pek çok kişide oyunun çökme hatası aldığı öğrenildi. Eğer oyun çöke hatası veriyorsa Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015, .net Core, .net FrameWork, Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2017 programlarını bilgisayarınıza güncel sürümlerinizi indirerek oyunu tekrar açınız. Oyunun kasma sorunu varsa oyuna girdikten sonra ayarlar bölümüne gelin ve oradan mevcut ayarları kısarak daha düşük özellikler ile oyunu oynayabilirsiniz.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 18:59
YORUM EKLE