Merakla Beklenen 'Angry Birds' Filmi'nin Fragmanı Yayınlandı

Kızgın Kuşlar beyazperdeye geliyor.Milyonlarca kişi tarafından Tablet,telefon gibi elektronik cihazlarına indirerek oynadığı sevilen oyun Angry Birds'ün animasyon uyarlamasından ilk fragman yayınlandı.İşte merakla beklenen Angry Birds,fragmanı.

Merakla Beklenen 'Angry Birds' Filmi'nin Fragmanı Yayınlandı

Kızgın Kuşlar beyazperdeye geliyor.Milyonlarca kişi tarafından Tablet,telefon  gibi elektronik cihazlarına indirerek oynadığı sevilen oyun Angry Birds'ün animasyon uyarlamasından ilk fragman yayınlandı.İşte merakla beklenen  Angry Birds,fragmanı.

MERAKLA BEKLENEN FRAGMAN YAYINLANDI


Angry Birds için oluşturulan resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre, Kuzey Amerika‘da 16-17 Mart'ta galası yapılacak film, Angry Birds Toons ismi altında seyirciyle buluşacak. Ayrıca, Angry Birds‘ün 2016 yılı için planlanan ve yapımcılığını Iron Man (Demir Adam) filmlerinden David Maisel veya Despicable Me (Çılgın Hırsız) filminden tanınan John Cohen‘in üstleneceği bir sinema filmi projesi de var. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:41

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE