Logitech Kablosuz Klavye veya Fare Ucuz Kayboldu! Nasıl Çalıştırabilirim?

Logitech markasına ait kablosuz klavye ya da fare kullanıyorsanız ve ucunu kaybettiyseniz ne yapmanız gerekiyor, nasıl çalıştırabilirisiniz?

Logitech Kablosuz Klavye veya Fare Ucuz Kayboldu! Nasıl Çalıştırabilirim?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık pek çok teknoloji mağazasında kablosuz olarak sunuşmakta ola fareler ile klavyeler satılmıyor. Yerini kablosuz fareler ve klavyeler almış durumdadır. Kablosuz fareleri ya da kalvyeleri bluetooth yöntemi ya da ucu yani unifying ile çalıştırabilmekteyiz ancak cihazın içine mutlaka pilde konulması gerekmektedir. Fakat bazı durumlarda kablosuz olarak kullandığımız klavye ya da farenin ucunu yani unifying'i kaybedebilmekteyiz. Peki kablosuz fare ya da klavvyenin ucunu kaybedersek ne yapmamız gerekiyor? Bu konuda logitech'in sizler için bir müjdesi var çünkü unifying'i tarafınıza yeniden gönderiyorlar.

LOGİTECH ÜCRETSİZ YENİDEN GÖNDERİYOR

Logitech müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bir marka olduğundan dolayı kaybettiğiniz fare ya da klavyenin ucunu ücretsiz olarak sizlere yeniden kargoluyorlar. Peki bunun için ne yapmalısınız? Hemen mail adresinizi açın ve [email protected] adresine konuya ilişkin bir mail gönderiniz.

Maili gönderirken isim soy isim, ürün bilgileri, model PID,, P/N bilgileri, açık adresinizi yazmanız gerekmektedir. Mailinizin yetkililere ulaşmasından sonra ürünü size ücretsiz olarak yeniden göndermekteler ancak bu bazen birkaç haftayı bazen ise birkaç ayı bulabilmektedir. Çünkü dünya genelinde yoğun talep olduğu için ancak sizlere sıra gelmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Derinceli
Derinceli - 2 yıl Önce

2578TL'nin Altındaki rakama imza Atarsan