İşte Nokia A1'in ilk özellikleri.

Uzun zamandır piyasalarda olmayan Nokia, yeni telefonuyla göz kamaştırmaya geliyor. Herkesin merakla beklediği İşte Nokia A1'in ilk özellikleri.

İşte Nokia A1'in ilk özellikleri.
Uzun zamandır piyasalarda olmayan Nokia, yeni telefonuyla göz kamaştırmaya geliyor. Herkesin merakla beklediği İşte Nokia A1'in ilk özellikleri.


2013’ten bu yana sessizliğini koruyan Nokia’nın yeni hamlesi Nokia A1 olacak. İlk söylentileri geçtiğimiz yıl çıkan telefon, şimdi bir görsel ile karşımızda. Android Authority isimli site tarafından yayınlanan bu görsel teknoloji basınında büyük ses getirdi.

Görünüşe göre cihaz Nokia Z Launcher isimli Android arayüzünü kullanıyor. Bu arayüz ilk olarak 2014 yılında Nokia N1 tablet bilgisayarda görülmüştü. Ancak yeni hatları dikkat çekiyor. İşletim sistemi olarak Android 6.0 Marshmallow kullanılacak.

Cihazın teknik özellikleri tarafında da belli olan detaylar var. Qualcomm Snapdragon 652 yongası ve 5.5 inç büyüklükte Full HD ekran ilk bilgiler arasında. RAM miktarı, batarya kapasitesi ve kamera özellikleri ise henüz belli değil.

Cihaz orta segment bir telefon olarak karşımıza çıkacak. Dolayısıyla fiyat konusunda rekabetçi olması bekleniyor. Cihazlar ilgili bu detayların güvenilir kaynaklardan geldiği iddia ediliyor. Henüz ne zaman satışa çıkacağı ise belli değil. Ancak tahminler 2016 yılını işaret ediyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE