İphone'un Papucunu Dama Atan Vivo x Play'ın Özellikleri Teknoloji Gündemini Salladı

Kullanıcı tarafından en çok tercih edilen İphone serisinin papucunu dama atacak olan Vivo xPlay özellikleri belli oldu mu? İşte merakla beklenen Vivo xPlay özellikleri.

İphone'un Papucunu Dama Atan Vivo x Play'ın Özellikleri Teknoloji Gündemini Salladı
Kullanıcı tarafından en çok tercih edilen İphone serisinin papucunu dama atacak olan Vivo xPlay özellikleri belli oldu mu? İşte merakla beklenen Vivo xPlay özellikleri.Dünyanın ilk 6GB RAM kapasiteye sahip telefonu olma özelliği taşıyan Vivo Xplay 5 özellikleri ile Apple'nin ürünü iphone 6S'ye kafa tuttu.  Uzakdoğu teknolojisinin bilinen telefonlarından birisi olan ve dünyanın ilk 6GB RAM'a sahip olan telefonu Vivo Xplay hem fiyatı hem de özellikleri ile İphone S'ye kafa tutuyor. Peki Vivo Xplay 5 teknik özellikleri nasıl? Vivo Xplay 5 ne zaman satışa sunulacak fiyatı ne olacak. Vivo Xplay 5 Snapdragon 820 ve 6 GB RAM birleşimi ile dikkat çekiyor.    Vivo ismi ülkemize pek aşina olmasa da, ana vatanında bayağı ilgi gören ve sevilen bir telefon markası. 6 GB RAM sunan Vivo Xplay 5, iPhone 6s ile hız konusunda yarıştı ve kazandı.   iPhone 6s mi hızlı, Vivo Xplay 5 mi? Vivo, Xplay 5 modelini amiral gemisi olarak piyasaya sürecek. Bu telefon, dünyada 6 GB RAM sunacak olan ilk akıllı telefon olacak.   Bu durumun da LPDDR4 RAM modülleri sayesinde olduğu düşünülüyor. 1 Mart’ta piyasaya sürülmesi beklenen Vivo Xplay 5, görünüşe göre yalnızca Çin’de satışa sunulacak.   4 GB ve 6 GB RAM seçenekleriyle sunulacak telefona dair Weibo’da yayınlanan bir videoda, iPhone 6s ile bir karşılaştırma yapılmış. Kazanan kim oldu dersiniz? Vivo Xplay 5 diyenler doğru bildiler.   Aşağıda görebileceğiniz videoda, en sağda iPhone 6s, ortada ise Vivo Xplay 5 bulunuyor. Söz konusu akıllı telefonun arayüzünün iOS arayüzüne benzediği ise çok bariz belli oluyor.   Yapılan testte, Xplay 5, Mesajlar uygulamasını iPhone 6s’ten daha hızlı açıyor. Anlaşıldığı üzere, Snapdragon 820 ve 6 GB RAM birleşimi, çok güçlü bir telefon meydana getirmiş. Vivo Xplay 5 teknik özellikleri nasıl? Vivo Xplay 5’in teknik özelliklerinden bahsedecek olursak, çok güçlü bir telefon olduğunu tekrar söyleyebiliriz. 5,5 inçlik ekranda 2k çözünürlük sunan telefon, 64 GB depolama alanıyla da beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Kutudan çıktığı gibi kullanıcıya Android Marshmallow sunan cihaz, 16 MP arka, 8 MP ön kamera taşıyor. Ayrıca Çin devi telefon, Samsung Galaxy S7 edge gibi kenarları kıvrımlı ekrana sahip. Xplay 5, Xplay 3S’in yerini alacak. Vivo Xplay 3S de çıktığında 2K görüntüyle birlikte parmak izi okuyucu sunan ilk telefon olmuştu. Anlaşılan o ki, varisi de ilkleri yapmaya devam ediyor. Vivo Xplay 5 teknik nitelikleri nasıl? Vivo Xplay 5 ne zaman piyasaya takdim edilecek maliyeti ne olacak. Vivo Xplay 5  Snapdragon 820 ve 6 GB RAM birleşimi ile uyarı çekiyor.


 Vivo adı ülkemize birçok aşina olmasa da, ana vatanında çok alaka gören ve sevilen bir telefon markası. 6 GB RAM sunan Vivo Xplay 5, iPhone 6s ile hız ile ilgili yarıştı ve kazandı.   iPhone 6s mi çabuk, Vivo Xplay 5 mi? Vivo, Xplay 5 modelini amiral gemisi olarak piyasaya sürecek. Bu telefon, yeryüzünde 6 GB RAM sunacak ortaya gelen önce mobil edevat olacak.   Bu vaziyetin da LPDDR4 RAM modülleri yardımıyla meydana geldiği tahmin ediliyor. bir Mart'ta piyasaya sürülmesi beklenen Vivo Xplay 5, görünüşe yönelik sadece Çin'de piyasaya takdim edilecek.   4 GB ve 6 GB RAM seçenekleriyle takdim edilecek telefona konusunda Weibo'da yayınlanan bir videoda, iPhone 6s ile bir mukayese inşa edilmiş. Galip Gelen kim oluyor dersiniz? Vivo Xplay 5 diyenler gerçek bildiler.   Aşağıda görebileceğiniz videoda, en sağda iPhone 6s, ortada ise Vivo Xplay 5 yer alıyor. Laf konusu akıllı telefonun arayüzünün iOS arayüzüne benzediği ise bir sürü belirgin belli oluyor.   Yapılan testte, Xplay 5, Iletiler uygulamasını iPhone 6s'ten ek olarak çabuk açıyor. Anlaşıldığı üzere, Snapdragon 820 ve 6 GB RAM birleşimi, bir sürü kuvvetli bir telefon ortaya getirmiş. Vivo Xplay 5 teknik nitelikleri nasıl? Vivo Xplay 5'in teknik özelliklerinden bahsedecek olursak, bir sürü kuvvetli bir telefon meydana geldiğini bir ek olarak söyleyebiliriz. 5,5 inçlik ekranda 2k çözünürlük sunan telefon, 64 GB depolama alanıyla da beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Kutudan çıktığı benzeri kullanıcıya Android Marshmallow sunan edevat, 16 MP arka, 8 MP ön kamera taşıyor. Bununla Beraber Çin devi telefon, Samsung Galaxy S7 edge benzeri kenarları kıvrımlı ekrana sahip. Xplay 5, Xplay 3S'in yerini alacak. Vivo Xplay 3S de çıktığında 2K görüntüyle beraber parmak izi okuyucu sunan önce telefon olmuştu. Anlaşılan o ki, varisi de ilkleri inşa etmeye devam etmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE