iPhone 7 Ne Kadar Olacak? Fiyatı Sızdırıldı

Apple'nin yeni amiral gemisi olan iPhone 7 modelinin fiyatı sızdırıldı. Peki iPhone 7'nin fiyatı ne kadar? kaç paraya satılacak?

iPhone 7 Ne Kadar Olacak? Fiyatı Sızdırıldı
Kullanıcılar tarafından Apple'nin en merak edilen cihazlarından birisi olan iPhone 7 ile tanışmamıza artık sayılı günler kaldı. Eylül ayında Apple firması iPhone 7 telefonunu tanıtacak. Yapılacak olan bu lansman ile telefonun tüm teknik detayları öğrenildiği gibi resmi satış fiyatıda gün yüzüne çıkmış olacak. Tabi ki telefonun teknik özellikleri neredeyse tamamen sızmış durumda ancak Apple'den konu hakkında her hangi bir resmi açıklama gelmediği için sızan bu bilgiler sadece tahmin olarak bilinmektedir. Peki Eylül ayında tanışacağımı iPhone 7'nin fiyatı ne kadar olacak?

iPhone 7 Fiyatı Sızdırıldı

Apple'nin yeni amiral gemisi olan iPhone 7'nin fiyatı Çin kaynaklarından alınan bilgilere göre sızdırıldı. Dolar kuru üzerinden verilerin fiyatları Türk Lirasına çevirdiğimizde 32 GB depolama hafızasına sahip bir iPhone 7 telefonunun fiyatı 2 bin 800 lira civarına denk gelmektedir. Tabi bu konu hakkında Apple'den her hangi bir açıklama yok ve sızan bilgi Çin Kaynaklarından elde edilmiş olup ne derece doğru olduğu bilinmiyor. Ancak bundan önce ki iPhone 6s ve iPhone 6s Plus telefonları için yine aynı kaynaktan satış fiyatı sızmıştı. Cihazlar piyasaya çıktığında Çin kaynağının doğru haber yaptığı da öğrenilmişti.

Apple meraklıları iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro telefonlarının fiyatlarınıda merak etmeye devam ediyor fakat bu telefonların fiyatları hakkında her hangi bir açıklama olmadığı gibi kaynaklardan sızan bilgide yok. Tanıtımın lansmanına yakın bir zaman kala cihazların teknik özellikleri ve parakendi satış fiyatı daha da net belli olacaktır.
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE