iPhone 7 32 GB Olarak Piyasaya Çıkacak

iPhone 7 almayı düşünenlere müjde! iPhone 7 16 GB dahili hafızaya sahip olan model pazara sunulmayacak. Bunun yerine en düşük dahili hafıza 32 GB olacak.

iPhone 7 32 GB Olarak Piyasaya Çıkacak
Apple'nin merakla beklenilen Amiral Gemisi iPhone 7'nin piyasaya 16 GB ve 32 GB'lik depolama hafızası ile çıkacağı beklenmekteydi. Kullanıcılar genel olarak 32 GB'lik depolama hafızası olan modeli almaya çalışıyor çünkü 16 GB'lik depolama hafızası çok kısa sürede doluyor. Bilindiği gibi sadece işletim sistemi için 4 - 6 GB'lik hafıza zaten telefona yansıtılmıyor kalan 10 GB pek çok kullanıcıya yeterli gelmiyor. Hele ki iPhone 7'de bulunan 4K çekim özelliği sayesinde 10 GB hafızanın yetmesi neredeyse imkansız durumda. Apple'a bu konuda pek çok şikayet gitmiş görünüyor ki iPhone 7 piyasaya 16 GB olarak çıkmayacak.

Hafıza 32 GB Olacak

iPhone 7 pazara 32 GB'lik depolama hafızası ile çıkacak. 16 GB dahili hafızası olan telefonlar piyasaya sunulmayacak. Elbette ki 32 GB'lik telefonlar 16 GB'lik modele göre pahalı oluyor ancak 16 GB'nin kaldırılması ile fiyatların arada ki fiyat farkının çok olmayacağı düşünülmektedir. Depolama hafızası yinede yetmeyenler için iCloud bulut hesapları hala aktif durumda ancak 32 GB kullanıcılara yeter diye düşünülmektedir. iPhone 7 Plus modeli için ise ortaya atılan iddialara telefon telefonun piyasaya 128 GB'lik depolama hafızası ile çıkacağı söyleniyor. Tabi henüz kesin bir bilgi yok. Ancak ne olursa olsun iPhone modellerinin 16 GB depolama hafızasına sahip olan telefonların piyasaya çıkmaması gerekmektedir. Çünkü hiçbir kullanıcıya hafıza yetmediği 16 GB ile 32 GB depolama hafızasına sahip telefonlar arasında beklenenden daha fazla fiyat farkı olmaktadır. iPhone'nin bundan sonra üretilecek olan modelleri 32 GB ve üstü depolama hafızasına sahip olarak pazara çıkarsa fiyat farkının daha az olacaı düşünülmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE