İnstagram WhatsApp Facebook Çöktü!

Popüler uygulamalar İnstagram, WhatsApp, Facebook çöktü. Dakikalardır giriş yapılamıyor. Sorun nedir? Ne zaman düzelecek?

İnstagram WhatsApp Facebook Çöktü!

Facebook'un sahibi olduğu popüler uygulamalar olarak bilinen WhatsApp, Facebook, Instagram çöktü. Şuanda uygulamalara giriliyor ancak akış yenilenmiyor. Instagram'da hikayeler izlenmiyor, postlar görülemiyor, profillere girilemiyor. WhatsApp uygulamasına girilebilirken her hangi bir kişiye mesaj atılamıyor, görüntülü ya da sesli sohbet başlatılamıyor. Facebook uygulamasına ise girilebilirken sayfalara ve gruplara girerken, postlara bakılırken yavaşlamaların olduğu görülüyor. Soruna şuan için müdahale edilmeye başlandı.

Sunucularda geçici bir yoğunluk mu yaşanıyor yoksa sunuculara yönelik bir sorun mu yaşandı şuan için duyuru yapılmadı. Ancak önümüzdeki dakikalar içerisinde sorunun kaldırılması bekleniyor. İşin Olsa ekibi olarak 10 dakikadan fazla süredir uygulamalarda işlem yapamamaktayız. Ancak uygulamaların bu süreden daha öncesinjde çöktüğü düşünülmekte olup ne zaman çözüleceği bilinmemektedir.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 20:45
YORUM EKLE