İnstagram Videoları Açılmıyor, Donuyor! Sorun Çözüldü

İnstagram'da videoların donma, açılmama, yüklenmeme sorunları çözüldü. Nasıl yapılacak?

İnstagram Videoları Açılmıyor, Donuyor! Sorun Çözüldü

Popüler sosyal medya uygulamaları arasında olan ve dünya genelinde 1 milyardan fazla kişi tarafından kullanılan İnstagram bilindiği üzere video ve fotoğraf paylaşım uygulaması olarak kullanılmakta ve kullanıcılar bir birlerine yazılı mesaj atabilir, görüntülü sohbet edebilmektedir. Buna göre İnstagram'da sıklıkla karşılaşılan donma, yüklenmeme, video açılmama sorunlarının çözümünü yazıyoruz.

Video Yüklenmeme Sorunu

Eğer instagram'da videolar durduk yere açılmamaya başladıysa, donuyorsa, yüklenmiyorsa yapmanız gereken adımlar basittir. Öncelikle telefonunuzdan ayarlara giriniz, uygulamalara giriniz, İnstagram'ı seçiniz, zorla durdur seçeneğine basınız, telefonunuzu yeniden başlatınız, uygulamaya giriş yapınız.

Yukarıda belirtilen adımları uyguladığınızda video donma, video yüklenmeme, video açılmama sorununun çözüldüğünü ve videoların yeniden yüklenmeye başladığını göreceksinizdir. Çok nadirde olsa bazı kullanıcılarda bu adım yapıldığı halde hata çözülemeyebiliyor. Bu kullanıcıların mecburen uygulamayı silip yüklemesi gerekmektedir. Cache, çerez ve güncelleme hatası sebebi ile videolarda yüklenmeme, donma ya da açılmama sorunu yaşanabiliyor. Ancak ilk dediğimiz yöntemi uyguladığınızda videoların açıldığını göreceksinizdir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
leyla cinar
leyla cinar - 2 yıl Önce

İnstagram video acilmiyo

Berat
Berat - 2 yıl Önce

Düzeldi çok teşekkürler