Hadi Digitürk 23 Şubat Joker Kodu ve İpucu Sorusu (Ailece Hadi, Romantik Film Gecesi, Digitürk ile Derbi)

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen Hadi bugün 3 yarışma birden düzenleyecek (ailece hadi, romantik film gecesi, digitürk ile derbi) bu 3 yarışma kapsamında da toplam 40 bin TL ödül yarışmacılara dağıtılacak. İşte 23 şubat hadi joker kodu ve ipucu sorusunun detayları...

Hadi Digitürk 23 Şubat Joker Kodu ve İpucu Sorusu (Ailece Hadi, Romantik Film Gecesi, Digitürk ile Derbi)

Çok sayıda kişi tarafından ilgiyle takip edilen Hadi bilgi yarışması, 23 Şubat 2019 tarihinde 3 yarışma birden düzenleyecek. Bilgi yarışmasında sorulara doğru yanıtlar veren kişilere, barajı geçmeleri durumunda ödüller paylaştırılacak ve banka hesaplarına gönderilecek. Hadi 23 şubat 2019 joker kodu ve ipucu sorusu isinolsa.com adresinde sizlerle olacak. Milyonlarca kişinin merakla beklediği hadi bugün itibariyle düzenleyeceği yarışmalarda ailece hadi, hadi romantik film gecesi ve hadi digitürk ile derbi yarışmalarında, toplamda 40 bin TL ödül yarışmacılara dağıtılmış olacak.

YARIŞMALARIN SAATLERİ NE, 23 ŞUBAT HADİ JOKER KODU VE İPUCU SORUSU

AİLECE HADİ

Bu yarışma saat 19.30 itibariyle düzenlenecek ve Ceyda Düvenci' nin sunumuyla gerçekleştirilecek. Ailece Hadi' de 10 bin TL para ödülü başarılı yarışmacılar arasında paylaştırılacak ya da kazanan kişiye gönderilecek.

Ailece hadi yarışması tamamlanır tamamlanmaz hemen yeni bir yarışma daha yapılacak. Toplamda 3 yarışmanın yapılacağı 23 şubat hadi programında, ikinci program olarak Hadi ile romantik film gecesi yarışması düzenlenecek ve katılımcı adaylara bu yarışma sonunda toplam 20 bin TL ödül dağıtılmış olacak. Romantik filmler konseptinde yapılacak yarışmada, büyük ödülün 20 bin TL olması ilgiyi arttırdı ve çok sayıda kişi tarafından bu program bekleniyor.

23 şubat 2019 Hadi gecesinin son yarışması da Digitürk ile Hadi konsepti olacak. Bu yarışma da saat 22.00 itibariyle derbi konseptinde yapılacak ve yarışmacılara 10 bin TL ödül dağıtılacak. Bu ödüller kazanan kişi ya da kişilere banka hesapları üzerinden gönderilecek. Yürütülecek yarışmaya dair joker kodu ve ipucu sorularına çok yakında sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz. Digitürk ile Hadi BeinSports uygulamasında tam saatinde yarışmacılarla olacak. Büyük ödülü kazanmak ve siz de keyifle yarışmak için joker kodlarına ve ipucu sorularına sitemizden erişebilirsiniz.

PROGRAM BAŞLADI-İLK İPUCU SORUSU GELDİ İŞTE MİLYONLARCA KİŞİNİN MERAK ETTİĞİ HADİ 23 ŞUBAT SORUSU VE SOSYAL MEDYADAN SORULAN SORUNUN YANITI

HADİ 23 ŞUBAT İPUCU SORUSU GELDİ - İŞTE O SORU VE YANITI

Günümüze kadar ayakta kalmayı başaran antik yapı hangisidir'' soruldu. Sosyal medyadan aktarılan bu sorunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte 23 Şubat Hadi ipucu sorusunun yanıtı ve detayları...

CEVAP: KEOPS PİRAMİDİ

ROMANTİK KOMEDİ HADİ' CİLER CEVABI ARIYOR: İŞTE O SORU VE CEVABI !

HADİ İPUCU SORUSU : Issız Adam filmindeki Alper ve Ada karakterleri ne işle uğraşıyorlardı?
CEVAP: Aşçı

HADİ İPUÇLARI İSİNOLSA.COM ADRESİNDE OLACAK YARIŞMA BAŞLADI - İLK YARIŞMA AİLECE HADİ ÖDÜL 10.000 TL

HADİ 23 ŞUBAT JOKER KODU: SporunTekAdresi

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 20:13

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE