GTA 5 Ne Zamana Kadar Ücretsiz! Epic Games Store Hesabı Nasıl Açılır? Nasıl İndirilir?

Oyun severlere müjde GTA 5 ücretsiz oldu. Epic games duyurdu! GTA sistem gereksinimleri neler? nasıl indirilir? Adım adım anlatımı haberimizde.

GTA 5 Ne Zamana Kadar Ücretsiz! Epic Games Store Hesabı Nasıl Açılır? Nasıl İndirilir?

Korona günlerinde oyun severlere muhteşem bir oyun keyfi müjdesi geldi. Rock Gamzes’in dünya genelindeki popüler oyunu olan GTA  5 ücretsiz oldu. Epic Games Store’den oyunu indirerek oynamaya başlayabilir ve Bedel ödemeden oyun keyfisi sürdürebilirsiniz. Peki GTA 5 ne zamana kadar ücretsiz?

İl olarak 2013 yılında piyasaya sürülmüştü. Üzerinden Yedi yıl geçen sürede rekor üzerine rekorlar kıran oyun kısa süreliğine ücretsiz olacak. Daha önce ücretli olarak satışa sunulan oyunun Epic Games Store, Games Launcher ve Steam gibi yerlerden indirilebilecek. 14 Mayıs tarihinden itibaren bu platformlar üzerinden bir hafta süre ile bir bedel ödenmeden indirilebilecek.

GTA 5 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ NELER;

Sabit diskalanında 80 GB, Ekran kartında NVIDIA 9800 GT 1 Gb yada AMD HD 4870 1 GB, işlemcide ise Intel Core 2 Quad Q6600 – 2.40 Ghz, AMD Phenom 9850 Quad CVore işlemsizi 2,5 Ghz, işletim sisteminde; Windows Vista 64 Bit Service Pack 2, , Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows 8 64 Bit ve Windows 8.1 64 Bit gerekli olacak. Bellek özelliklerinde ise en az 4Gb isteniliyor. Ses kartı ise DrectX 10 uyumlu. 

GTA 5 NASIL İNDİRİLİR; ADIM ADIM;

Epic games’ten ücretsiz GTA 4 indir sayfasına giriş yaparak. Sağ alanda bulunan yükle butonuna tıklayın. Epic Games hesabına giriş yaptıktan sonra penceredeki sipariş ver butonuna tıklayın. Epic Games başlatıcı açılacak. Bu yükletici bilgisayarda yoksa sizden indirip kurmanızı isteyecek. Kütüphaneden GTA 5 i seçerek indirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Epic games ücretsiz hesap açmak için https://www.epicgames.com/id/register?redirect_uri=https%3A%2F%2Fwww.epicgames.com%2Fstore%2Ftr%2F&client_id=875a3b57d3a640a6b7f9b4e883463ab4

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE