Facebook ve Twitter'a Erişim Engeli mi Geldi!

Sosyal medya kullanıcıları bu sabah Facebook ve Twitter'a neden erişim yapamadı.Facebook ve Twitter engelleme geldi mi? işte ayrıntılar.

Facebook ve Twitter'a Erişim Engeli mi Geldi!

Sosyal medya kullanıcıları bu sabah Facebook ve Twitter'a neden erişim yapamadı.Facebook ve Twitter engelleme geldi mi? işte ayrıntılar.

Twitter'da birçok kullanıcı VPN gibi araçlardan faydalanmadığı takdirde siteye erişemediğini ifade ediyor. Benzer şekilde Facebook'ta da bir yavaşlama olduğu, siteye VPN'siz erişimin zorlaştığı belirtiliyor. Sosyal medya hesaplarına mobil cihazlarından girmek isteyen kullanıcılar sitelere erişmek de zorluk çekiyor.

Bununla birlikte edinilen bilgiye göre Twitter ve Facebook'a erişimin engellenmesi yönünde alınmış resmi bir karar yok.

SOSYAL MEDYADAKİ TEPKİLER

Mert Şenyuva ?@mertvekendisi 3 dk.3 dakika önce İstanbul, Türkiye VPN'siz Facebook'a da Twitter'a da bağlanamadım. Günaydın? zayn follow ayz,, !! ?@zaynsmyidiott Yav niye bu kadar yavaş twitter Sarıtaş Erçel ?@AlSel07 Twitter çok yavaş çok kilitli tayfa Atatorunu M.K.A ?@BySpammer 11 dk.11 dakika önce Twitter Bu Sabah Çok Sessiz, Bakıyorum da Belli Başlı İnsanlar Yazıyor, Sanırım Hala Sorun Yaşayanlar Var...VPN lerinize kuvvet arkadaşlar..

Emre ?@K35_Emre Twitter pert niye bukadar yavas gökçeninkaplumbagasi ?@zeynepbeyzakesk Cok yavaş twitter ?????? Alsel Forever ?@basar_aslan Yanlız twiiter çok yavaş 

Gazetevatan

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE