Facebook'un Yep Yeni Özelliği Teknoloji Gündemini Salladı!

Sosyal medya devi olan Facebook, yine yeni güncellemeleri ile adından bahsedeceğe benziyor. mesajlaşma ve paylaşım sitelerinin devi olan Facebook, uzun zamandır kullanıcısının beklediği o güncellemeyi yapıyor. İşte Facebook'un yep yeni güncellemesi.

Facebook'un Yep Yeni Özelliği Teknoloji Gündemini Salladı!

Facebook, sonunda uzun zamandır çalışması devam eden çoklu hesap desteğini yayına koydu. Facebook Messenger'da kullanıcıların beklediği çoklu hesap desteği sonunda resmen yayına girmiş durumda. Bilindiği üzere Facebook Messenger, şuan en çok kullanışlı bir Messenger yazılımı olmasına rağmen, aynı cihazlar üzerinde biden fazla çoklu hesap kullanımı için izin vermiyordu.

ARTIK ÇOKLU HESAP AÇABİLECEKSNİZ


Bu durumun kullanıcılar tarafından sık sık dile getirilmesinden sonra çalışmalara başlayan Facebook, sonunda uzun zamandır yaptığı çalışmasını sonlandırdı. Bir cihazdan birden çok hesap kullanılması için devam edilen çalışma noktalandı ve Facebook, bu güncellemeyi yayınladı. Artık Facebook Messenger kullanıcılar Settings ayarlarına giriş yaparak çoklu hesap desteği işlemini aktif hale getirmiş olacaksınız.

YENİ GÜNCELLEMEDEN SONRA AKTİF OLACAK

Facebook'un bu yeni özelliğini kullanabilmeniz için Facebook'u güncellemeniz yeterli olacak. Güncelleme işleminden sonra yeniden Facebook'a giriş yaparak Facebook Messenger'a bir çok farklı hesap açılışı yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2016, 14:26

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE