Exxen Nedir? Exxen Nasıl İndirilir? Exxen Ücretleri Nedir?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen nedir, Exxen nasıl indirilir, Exxen'in aylık ücretleri kaç TL olacak?

Exxen Nedir? Exxen Nasıl İndirilir? Exxen Ücretleri Nedir?

Ülkemizin en önemli sunucusu, televizyon kanalı sahibi, reklam yüzü ve iş adamları arasında yer alan Acun Ilıcalı büyük bir atak yaparak Exxen ismini verdiği platformu kurdu. Buna göre Exxen 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile yayın hayatına başlayacak. Peki Exxen nedir, Exxen indirme işlemi nasıl yapılır? Yayımlanmasına 10 gün gibi bir süre kala Exxen hakkında detayları sizlere aktarıyoruz.

Exxen Nedir?

Exxen internet tabanlı olarak çalışacak olan medya yayın hizmetidir. İçerisinde dizi, film, program, yarışma, animasyon, belgesel vb. gibi yapıtların olacağı ve ücret karşılığında internetten takip edilecek uygulamadır.

1 Ocak 2021 tarihi itibari ile yayın hizmetine gireceğinden dolayı henüz Exxen android ve iOS uygulaması sunulmadı. Yayın hayatı başladığı andan itibaren hem resmi web sitesi hemde resmi mobil uygulamalar piyasaya sürülecek ve kişiler buradan takip edebilecektir.

Exxen Ücreti Kaç TL Olacak?

Exxen'in iki farklı ücretli sürümü olacak. İlk sürümde ücret düşük olacak ancak kullanıcılar aralıklarla sıkmayacak şekilde reklam izleyecek. Reklamların diğer platformlarda olduğu gibi sıkmayacağı ön görülüyor. İkinci üyelikte ise ücret biraz daha fazla olacak ancak hiçbir reklam olmayacak. Bu sayede Exxen uygulamasına az ücret verenlerin kalan ücretini reklam izleyerek ödemiş gibi olacak ve uygulama düşük bütçeli ya da yüksek bütçeli aileler için de kullanılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 23:49
YORUM EKLE