Apple Pro,Çarşamba Günü Tanıtılacak

Apple'ın yeni tablet modeli piyasaya çıkıyor.Apple pro adı altında çıkacağı iddia edilen yeni tablet 9 Eylül Çarşamba günü duyurulması bekleniyor.

Apple Pro,Çarşamba Günü Tanıtılacak

Apple'ın yeni tablet modeli piyasaya çıkıyor.Apple pro  adı altında çıkacağı iddia edilen yeni tablet 9 Eylül Çarşamba günü duyurulması bekleniyor.

 

Çok yakında etkinliğe imza atacak olan Apple'ın yeni tablet modeli iPad Pro adına yeni söylentiler mevcut. Detaylar haberimizde... 9 Eylül Çarşamba günü düzenleyeceği etkinlikte yeni iPhone modellerini duyurması beklenen Apple'ın bir yandan iPad Pro üzerinde çalıştığı biliniyor. Profesyonel kullanıcılara hitap etmesi beklenen tabletin büyük ekranlı olacağı ve güçlü bir donanım ile geleceği bilinenler arasında. Şimdiye dek kasım ayının başlarında satışa sunulacağı ön görülen cihazın bugünse biraz gecikebileceği bilgisi ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere göre Apple, 12.9 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan iPad Pro'yu ancak kasım ayının sonlarında satışa sunabilecek.

 

Çıkış takvimi ve üretim süreçleri düşünüldüğünde ortaya çıkan tarih aralığı, kuvvetli ihtimal olarak nitelendirilmekte. Elbette bu bilgi kesin değil. Yani Apple, aralık ayının ilk haftasını çıkış tarihi olarak belirleyebileceği gibi kasım ayının ilk haftasını da seçebilir. Net bilgi için yarınki etkinliği beklemekten başka bir çaremiz yok. Şu ana kadar ortaya çıkan bilgilere göre iPad Pro, özel bir kalemi destekleyecek fakat bu kalem ile gelmeyecek. Kalemin kutu içerisinden çıkmayacağı, isteyen kişilerin ayrı olarak satın alabileceği söyleniyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE