Apple iPhone 6s'in Ön Paneli Sızdırıldı!

Apple tarafından 9 Eylül'de tanıtılacağı düşünülen yeni amiral gemi modeli iPhone 6s'e ait gibi görünen bir ön panel resmi sızdırıldı.

Apple iPhone 6s'in Ön Paneli Sızdırıldı!

Apple tarafından 9 Eylül'de tanıtılacağı düşünülen yeni amiral gemi modeli iPhone 6s'e ait gibi görünen bir ön panel resmi sızdırıldı.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Apple, ürettiği akıllı telefonlar ile deyim yerindeyse piyasaya yön veriyor. Bu bağlamda oldukça merak edilen iPhone 6s, tanıtım günü yaklaştıkça artan sızıntılarla beraber karşımıza çıkıyor.

Ortaya çıkan sızıntılara göre iPhone 6s, şu ana kadar tüm “iPhone ...s” modellerinde olduğu gibi küçük tasarım farklılıklarıyla karşımıza çıkacak. En büyük farklılık ise donanım tarafında gerçekleştirilecek.

İşte iPhone 6s Ön Paneli

9to5Mac sitesi ise ellerine geçirdikleri bir iPhone 6s modeline ait ön panel ile iPhone 6 karşılaştırması yaptı. Videoda da görebileceğiniz gibi tasarımda çok büyük bir farklılık yokken büyüyen FaceTime kamerası göze çarpıyor. Ayrıca büyüyen yeni sensörün beraberin özel bir selfie ışığı bulunduracağı belirtiliyor.

Panelin arka tarafını da inceleyen ekip, Force Touch özelliği için geliştirilen Taptic Motorunu da gösteriyor.

iPhone 6s Kamera Özellikleri Netleşiyor!

Öte yandan sızdırılan diğer bilgiler ise iPhone 6s modelinde 12 Megapiksel çözünürlüğünde ve 4K çözünürlüğünde video kaydı yapabilen bir kameranın yer alacağını söylüyor. Apple A9 işlemci kullanacak olan iPhone 6s, 2 GB RAM ve iOS 9 işletim sistemine sahip olacak.

shiftdelete.net

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 12:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE