Apple, iOS 8.4.1 Güncellemesi ÇIKTI

Herkesin merakla beklediği yeni iOS güncellemesi çıktı.Peki yeni çıkan İOS güncellemesinde neler değişti ?Yeni çıkan sürüm güncellemesi nasıl yeniliklere sahip? işte ayrıntılar.

Apple, iOS 8.4.1 Güncellemesi ÇIKTI

Herkesin merakla beklediği yeni iOS güncellemesi çıktı.Peki yeni çıkan İOS güncellemesinde neler değişti ?Yeni çıkan sürüm güncellemesi nasıl yeniliklere sahip? işte ayrıntılar.

 

Apple dün akşam sessiz sedasız biçimde iOS 8.4.1 güncellemesini kullanıcılarla paylaştı. 12H321 yapı numaralı 8.4.1 sürümü bir aydır beta testindeydi. Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme kısmından veya iTunes üstünden yeni iOS güncellemesini indirebilirsiniz. Güncellemeden önce iOS cihazınızın en az %50 şarjda olmasını tavsiye ederim. 

 

Yeni sürüm Apple Music'le alakalı bazı düzeltmeleri içeriyor. Mesela iCloud müzik arşivinin açılmasını engelleyen sorunlar çözülüyor. Bununla birlikte seçilebilecek liste yoksa parçaları yeni bir listeye ekleme yolu sunuyor. Bir süredir Apple Music'le ilgili problemler internette tartışılıyor. Hatta ünlü blogger Jim Dalrymple oluşan hata ve silinen parçalarından bahsetmişti.

 

Halen ülkemizde aktif olmayan Apple Music'le ilgili düzeltmeler işin görünen kısmı. Arka planda ise iOS 8.4.1 jailbreak açıklarını kapatmış durumda. Böylelikle spekülasyonlar gerçekleşmiş oldu. Ayrıca iOS 9 için zemin değişikliği de yapıldığı söyleniyor.

 

– iCloud Müzik Arşivi'nin açılmasını engelleyen sorun giderilmiş

– Apple Music yalnızca çevrimdışı müzikleri göstermeye ayarlandığı için eklenen müzikleri gizleyen sorun giderilmiş

– Seçilebilecek bir liste yoksa parçaları yeni bir listeye ekleme yolu sunuluyor

– Diğer cihazlardaki bir albüm için farklı albüm resmi gösterilmesine neden olan sorun çözülüyor

– Sanatçılar için Connect'e gönderiyle ilgili birçok sorun giderilmiş

– Beats 1'ı dinlerken Beğen'e dokunulmasının beklendiği gibi çalışmamasıyla ilgili sorun giderilmiş

Sabah

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE