Yozgat SYDV Personel Alımı Yapıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre alımlar Yozgat merkezde geçerli olacak. İşte detaylar.

Yozgat SYDV Personel Alımı Yapıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar Yozgat merkezde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfıına yapılacaktır.Buna göre Yozgat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Büro Görevlisi ve 2 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olmak üzere toplamda 3 kişi alacak. Adaylar belirsiz süreli çalışacak olup başvurularını en geç 22 Aralık 2017 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Adaylar başvuru yapabilmeleri için 4 yıllık eğitim veren fakültelerin İletişim, İktisadi ve İdari bilimler fakültesi, Sosyoloji ve Halkla ilişkiler bölümlerinden mezun olmak, ingilizce biliyor olmak, İyi derecede bilgisayar biliyor olmak ve Office programlarına sahip olmak ve Vakfın bulunduğu il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE