Uşak Karahallı SYDV Personel Alımı

Uşak Karahallı SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Uşak Karahallı SYDV Personel Alımı

Uşak Karahallı SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV, Uşak Karahallı ilçesinde belirsiz süreli çalışacak 1 adet Büro Görevlisi alacak.Başvurular, 25.11.2014 tarihine kadardır. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, genel niteliklere, başvuru bilgilerine, özel şartlara, başvuruda istenilen belgelere ve genel bilgilere ulaşarak başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER: Bilgisayar Programlarını kullanabilmek. (Word, Excel, vb. Ofis programları) 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri veya Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olmak.  B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak.  Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 18 yaşını bitirmiş ve 30 yaşını doldurmamış olmak, Bilgisayar programları kullanabilmek. (Word,Excel vb. ofis programları) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak, 01/11/2014 tarihinden önce İlçemizde ikamet ediyor olmak. 01/11/2014 tarihinden sonra adres değişikliği yapan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir. İlçede 10 yıl ikamet etmeyi ve 10 yıl çalışmayı taahhüt etmek, 10 yıl zarfında işi bırakması veya 10 yıl içerisinde ilçe dışında ikamet etmeye başlaması durumunda 50.000 T.L. tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahütname imzalanacaktır. Vakıf personelinin istihdam edildiği vakıfta çalışması esastır. İş Kanunu hükümlerine tabi olarak istihdam edilen ve ayrı tüzel kişiliğe sahip Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında çalışan personelin tayin hakkı bulunmamaktadır. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE