Tunceli Hozat SYDV Personel Alımı

SYDV Tunceli Hozat ilçesinde personel alımı yapacak. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak. Ayrıntılar haberin içerisinde.

Tunceli Hozat SYDV Personel Alımı
 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisini Belirsiz Süreli işe başlayacaktır. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 18 Mart 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.  Alımı yapılacak olan personelin genel şartları ve diğer bilgiler şöyledir:

GENEL ŞARTLAR:


1) Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2014 veya 2015 yılında Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.
2) En az 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından herhangi birinden mezun olmak.
3) Bilgisayar programlarını iyi biliyor olmak tercih sebebidir.
4) Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak.
5) Başvuru yapanların çevreyi iyi biliyor olmaları gerekmektedir.
6) Hozat nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.
7) İşe alınacak kişinin 6 ay içinde ehliyet alması ve aktif araç kullanıyor olması gerekecektir.
8) İşe alınacak kişiler hiçbir şekilde tayin talebinde bulunamazlar.

NOT:
Müracaat sırasında yukarıda istenen belgelerden diploma, adli sicil kaydı, Askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge nin asılları veya noter tasdikli suretleri gereklidir.Diğer belgelerin fotokopileri kabul edilecektir. İlan ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve mülakata hak kazanan kişilerin Ad ve Soyadları Hozat Kaymakamlığı sitesinde yayınlanacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
cemal özdemirliol
cemal özdemirliol - 4 yıl Önce

vatanını milletini seven ve en önemli bas komutan recep tayyip erdoğan seven bir vatan severim yaşım 36 b sınıfı ehliyetim var ortaokul mezunuyum lütfen yardımcı olunuz