Trabzon Of SYDV KPSS 60 Puan İle Kamu Personeli Alıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde boş bulunan kadrosunu tamamlamak adına, Trabzon Of ilçesinde Muhasebeci alımı gerçekleştirecek. İşte İlanın ayrıntıları.

Trabzon Of SYDV KPSS 60 Puan İle Kamu Personeli Alıyor

Trabzon Of İlçesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımlamış olduğu ilanına göre, bünyesine Muhasebeci pozisyonunda kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Adaylar başvuru yapabilmeleri için 2016 veya 2017 yıllarında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Buna göre diğer şartlarıda taşıyan adaylar başvurularını en geç Bugün yapmaları şarttır.

ÖZEL ŞARTLAR

1) Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) tarafından 2016 veya 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarından herhangi birinden KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.

2) 4 Yıllık lisans eğitimi veren Yüksek Öğretim Kurumlarının iktisadi idari bilimler fakültesi bölümleri Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslar Arası ilişkiler ,İşletme Fakülte vb. ,Bölümlerinin birinden mezun olmak.

3) Bayan olmak .

4) Başvuru öncesi Vakfın (of ilçe sınırları ) ilçe sınırları içerisinde en az 1 (biryıl) öncesinde ikamet ediyor olmak .

5) En az ( B ) sınıfı araç kullanma ehliyetine sahip olmak.

6) Adli Sicil Kaydının olmaması,

7) Bilgisayar kullanmak, Windows, Ofis programlarını iyi derecede bilmek (Aldığı sertifika, kurs bitirme belgesi)

8) Vakıf iş tanımındaki nitelikleri taşımak , Seyahat engeli olmamak ,görevini devamlı yapmasına mani olabilecek herhangi bir engeli veya hastalığı bulunmamak

9) Muhasebe bilgisi ve tecrübesi olmak. Üniversite eğitiminden sonra en az 500 saatlik muhasebe eğitimi veya tecrübesi olduğuna dair belgesi olmak

10) Yapılacak güvenlik soruşturmasında kamu kurumlarında çalışmasına engel olabilecek durumu bulunmamak

11) Müracaat da istenilen evrakların tamamı elden teslim edilecek. eksik evraklı müracaatlar kabül edilmeyecektir. Posta yoluyla veya Internet üzerinden veya üçüncü şahıslarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

12) Vakfımız personel alıp almamakta serbesttir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE