Tekirdağ Muratlı SYDV Personel Alımı

Tekirdağ Muratlı SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı gerçekleştiriyor

Tekirdağ Muratlı SYDV Personel Alımı

Tekirdağ Muratlı SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı gerçekleştiriyor. SYDV Tekirdağ Muratlı ilçesinde bünyeside dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. Sizde SYDV Tekirdağ Muratlı ilçesinde kadroya dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

 Milli Eğitim onaylı Bilgisayar Sertifikası ya da Üniversitenin ilgili dersin transkripti Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler.  B Sınıfı - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

a) Genel şartlar:

T.C. vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak (23.01.1980 ve sonrası doğumlular), Askerlik görevini yapmış askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu?nun 53. maddesi gereğine uygun olmak, 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından;Sosyoloji,Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler,Sosyal Hizmetler bölümünden birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak , İşe alım sürecinde geçerli olan 2014 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak.

b)Özel şartlar:

Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, Bilgisayar Office Programlarını aktif olarak kullanabilmek, Vakıf iş tanımındaki görevleri aksatacak nitelikte mazereti bulunmamak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. ( Mülakat aşamasında sahada uygulamalı direksiyon sınavı yapılacaktır.) Başvuru tarihi itibariyle en az 6 aydır Tekirdağ İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.(Nüfus Müdürlüğünden alınan 'Adres Bilgileri Raporu ' ile belgelenecektir.)

c) Mülakat şartlar:

Müracaat eden adaylar 2014 Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde almış oldukları puanlar itibariyle SYGM tarafından sıralanarak, en yüksek puanlı 5 kişi (alınacak personel sayısının 5 katı aday) mülakata çağırılacaktır. Mülakata hak kazanan adayların belirtilen tarihte istenen belgeleri, şahsen getirecek olup posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuruda istenen belgeler tam ve eksiksiz olmalıdır. Belgeleri eksik olan kişiler mülakata hak kazanamayacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE