SYDV Sivas Gemerek'te Personel Alımı Yapacak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek amaçlı Sivas Gemerek ilçesinde personel alımı yapacak.

SYDV Sivas Gemerek'te Personel Alımı Yapacak
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak amaçlı büro personeli kadrosunda personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar belirsiz süreli gerçekeleşcek olup toplamda 1 kişi alınacaktır. Başvuru yapacak adaylar en geç 14 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.

Temel bilgisayar programlarını ve Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b.) kullanabiliyor olmak 
- En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, aktif araç kullanıyor olmak, seyahat engeli bulunmamak. 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 
1.Başvuru yapacak kişinin ilan tarihi itibariyle Gemerek ilçesinde kesintisiz olarak en az 1 (Bir) ay süreyle ikamet etmesi gerekmektedir. Son bir aydır kesintisiz olarak ikamet ettiğine dair belgenin başvuruda sunulması şarttır. En az 1 (Bir) aydır Gemerek ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmadan başvuru yapanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.(Çevreyi ve sosyal dokuyu tanıyor olmak)
2.Temel bilgisayar programlarını ve Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b.) kullanabiliyor olmak.
3. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak, aktif araç kullanıyor olmak, seyahat engeli bulunmamak.
4. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak. 5.Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
adalet
adalet - 4 yıl Önce

lisans mı istiyor bölüm şartı varmı