SYDV Şanlıurfa'da Büro Personeli Alımı yapıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine Şanlıurfa Eyyübiye ilçesinde Büro Görevlisi alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar ve başvuru şartları şöyledir.

SYDV Şanlıurfa'da Büro Personeli Alımı yapıyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yapmış olduğu duyurusuna göre, Şanlıurfa Eyyübiye ilçesnde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına 3 kişilik boş kadro ile Büro Görevlisi alımı yapacak. Adaylar belirsiz süreli çalışacak olup, başvurularını en geç 04 Ekim 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

GENEL BİLGİLER:

Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, Bilgisayar Programlarını kullanabilme becerisine sahip olmak, (her türlü yazışmayı makul bir sürede bilgisayarda yapabilme becerisi mülakatta uygulamalı olarak değerlendirilecektir 
- Erkek adaylar için en az bir yıllık Sürücü Belgesi sahibi olmak, araç kullanabilme becerisine sahip olmak. Kadın adaylar için zorunlu olmayıp, tercih nedenidir. (araç kullanabilme becerisi mülakatta uygulamalı olarak değerlendirilecektir) 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 

GENEL ŞARTLAR:

1) Sürücü belgesi şartı aranacak; Erkek adaylar için en az bir yıllık Sürücü Belgesi sahibi olmak, araç kullanabilme becerisine sahip olmak. Kadın adaylar için zorunlu olmayıp, tercih nedenidir(araç kullanabilme becerisi mülakatta uygulamalı olarak değerlenecektir.)

2) Bilgisayar bilgisi şartı aranacak; Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak, her türlü yazışmayı makul bir sürede bilgisayarda yapabilme becerisi mülakatta uygulamalı olarak değerlendirilecektir.

3) İkamet şartı aranacak; Son 6(altı)içinde ilçe sınırlarımızda ikamet etmiş olması şartı aranacak, ilçe dışından başvuru kabul edilmeyecek.

4) Yabancı dil şartı aranmayacak Arapça veya Kürtçe dillerinden en az birini bilmek tercih sebebidir. Mülakatta dil bilme becerisi uygulamalı olarak değerlendirilecektir.

5) Şartları taşıyanlar arasından sistem tarafından KPSS puanı en yüksekten aşağıya sıralandığında Büro görevlisi için 9 kişi mülakatta çağrılacak olup sadece bu 9 kişiden belge istenecek.

6) Mülakatta kalan personelin güvenlik soruşturmaları yapılacaktır, yapılan soruşturmada güvenlik soruşturmasında kalan adaylar mülakatta elenecektir.

7) Bölüm şartı aranmayacak, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE