Siirt Kurtalan SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel ihtiyacı için Siirt Kurtalan da personel alacak.

Siirt Kurtalan SYDV Personel Alımı
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki personel eksikliğini tamamlamak üzere Siirt Kurtalan ilçesinde personel alacak. Alınacak adaylar belirsiz süreli çalışacak olup toplamda 1 kişilik kadro ile sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacak. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 23 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 
- B SINIFI 
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 

ÖZEL ŞARTLAR
1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,
3. Erkek olmak,
4. Mülakatın yapıldığı gün 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,
5. Askerlik görevini yapmış olmak.
6. Kamu haklarında mahrum bulunmamak.(Yapılacak olan güvenlik soruşturmasıyla da tespit edilecektir.)
7. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.
8. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.
9. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak,
10. Adli ve idari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak,
11. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve bilgisayar programları iyi düzeyde kullanabilmek.
12. Vakfımızın acil ihtiyacı olan Barınma (Ev yapım ve onarım) yardımlarında çalıştırmak üzere 4-yıllık İnşaat Mühendisi Bölümü mezunu olmak.
13. Geçerliliği olan (KPSS 2016) puanlarından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak
14. İlçede en az 1-yıldan itibaren ikamet ediyor olmak
15. KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, , bilgisayar sertifikası ve iş deneyimi olanlar, işe almada öncelikli olarak değerlendirilecektir.
16. B Sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak.
17. Adaylar, önce İŞ-KUR?a kayıt yaptıracak sonra adaylar Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığı resmi web ( www.sydgm.gov.tr) sitesinde bulunan linkten kayıtlarını online olarak yapılacaktır. Vakıf veya Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER