Samsun Çarşamba SYDV Personel Alımı

Samsun Çarşamba SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

Samsun Çarşamba SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Samsun Çarşambada belirsiz süreli çalışmak üzere 1 adet Büro Görevlisi alacaktır. Son başvuru tarihi 27 Ekim 2014 olarak belirlenmiştir. Alt kısımda verilmiş olan Genel Niteliklere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER:  Üniversitelerim 4 yıllık bölümleri olan Kalkla İlişkiler, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, maliye, işletme, iktisat, mahasebe, çalışma ekonomisi ve iktisadi ve idari bilimler fakültesibib bütün bölümleri. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak.  Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.  Üniversitelerin 4 yıllık Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin bütün bölümleri, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Çalışma Ekonomosi bölümlerinden mezun olmak. ÖSYM tarafından yapılan 2013-2014 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Bilgisayar sertifikası (zorunlu olmayıp tercih nedenidir.) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 12) İşaret dili sertifikası olmak ( zorunlu olmayıp tercih nedenidir.)  En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak(tercih sebebidir.) Başvuracak adayların Çarşamba İlçesi sınırları içerisinde ikamet etmesi zorunludur. ( Son 6 ay ikamet ediyor olması tercih sebebidir).

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 23:36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE