Sakarya Taraklı SYDV Personel Alımı

Sakarya Taraklı SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

Sakarya Taraklı SYDV Personel Alımı

Sakarya Taraklı SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV Sakarya Taraklı ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere 1 adet Büro Görevlisi alımı yapıyor. Sizde Sakarya Taraklı SYDV bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. İlana Başvurular 16 Mart 2015 tarihinde sona erecektir. Bilgisayar bilgisini gösterir sertifika veya transkript - B Sınıfı Sürücü Belgesi - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı -

A) GENEL ŞARTLAR 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak, 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, 8) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. (Mülakat sonrası rapor istenecektir.)

B) ÖZEL ŞARTLAR 1) En az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, 2) Vakfın personel durumu ve işin niteliği gereği Erkek olmak, 3) Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013 ve 2014 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 4) Son 6 aydır Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet etmek (Taraklıda ikamet ettiğine dair belge ibraz etmek), 5) B Sınıfı ehliyet sahibi olmak, 6)Bilgisayar ofis programlarına hakim olmak, 7) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE