Ordu Korgan SYDV Personel Alımı

Ordu Korgan SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor

Ordu Korgan SYDV Personel Alımı

Ordu Korgan SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV Ordu Korgan İlçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 2 adet Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. Sizde SYDV Ordu Korgan ilçesinde bünyeye dahil olmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, aranacak niteliklere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İlana Başvurular 06 Mart 2015 tarihinde sona erecektir.

GENEL NİTELİKLER:

Bilgisayar kullanabiliyor olmak Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı En az 3 aydır Korgan'da ikamet ediyor olmak, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile özrü bulunmamak, Bilgisayar kullanabiliyor olmak. (Adaylar, varsa ilgili belgelerini başvuruda beyan edebilirler) Varsa iş deneyim belgesi, Adaylar, varsa en az B sınıfı sürücü belgesini başvuruda beyan edebilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE