Niğde SYDV Personel Alımı

Niğde SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Niğde SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Niğde Merkezde personel ihtiyacını karşılamak üzere, belirsiz süreli çalışacak 2 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacak. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru yapacak adaydan aranılan niteliklere ve genel bilgilere ulaşaral daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL NİTELİKLER: BİGGİSAYAR VE OFİS PRORAMLARINI BİLİYOR VE AKTİF KULLANIYOR OLMAK(SERTİFİKA TERCİH SEBEBİDİR.SERTİFİKA YADA TRANSKRİPT İLE BELGELENMESİ YETERLİDİR.) SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ,SOSYOLOJİ BÖLÜMÜ,PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK(AKTİF SÜRÜŞ DENEYİMİ BULUNMAK) Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı ADAYLARDA ARANACAK GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞI OLMAK MEDENİ HAKLARINI KULLANMA EHLİYETİNE SAHİP OLMAK VE KAMU HAKLARINDAN MAHRUM BULUNMAMAK TÜRK CEZA KANUNU'NUN 53.MADDESİNDE BELİRTİLEN SÜRELER GEÇMİŞ OLSA BİLE; KASTEN İŞLENEN BİR SUÇTAN DOLAYI BİR YIL VEYA DAHA FAZLA SÜREYLE HAPİS CEZASINA YADA AFFA UĞRAMIŞ OLSA BİLE DEVLETİN GÜVENLİĞİNE KARŞI SUÇLAR,ANAYASAL DÜZENE VE BU DÜZENİN İŞLEYİŞİNE KARŞI SUÇLAR,ZİMMET,İRTİKAP.RÜŞVET,HIRSIZLIK,DOLANDIRICILIK,SAHTECİLİK,GÜVENİ KÖTÜYE KULLANMA,HİLELİ İFLAS,İHALEYE FESAT KARIŞTIRMA,EDİMİN İFASINA FESAT KARIŞTIRMA,SUÇTAN KAYNAKLANAN MAL VARLIĞI DEĞERLERİNİ AKLAMAVEYA KAÇAKÇILIK SUÇLARINDAN MAHRUM OLMAMAK. -657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNU'NUN 48.MADDESİNDE SAYILAN GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI TAŞIMAK.

-4 YILLIK YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARININ SOSYAL HİZMETLER,SOSYOLOJİ,PSİKOLOJİ BÖLÜMLERİNİN BİRİNDEN MEZUN OLMAK. BİLGİSAYAR VE OFİS PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE BİLİYOR VE KULLANIYOR OLMAK.(SERTİFİKA TERCİH SEBEBİDİR.SERTİFİKA YADA TRANSKRİPT İLE BELGELENMESİ YETERLİDİR.) ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMAK. VAKFIN PERSONEL DURUMU DİKKATE ALINDIĞINDA VE YAPILAN İŞ GEREĞİ ERKEK PERSONEL ALINACAKTIR. EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK ÖSYM TARAFINDAN 2014 YILINDA YAPILMIŞ OLAN KPSS SINAVINA GİRMİŞ OLMAK VE KPSS P3 PUAN TÜRÜNDEN EN AZ 60 PUAN ALMIŞ OLMAK. 21.10.2014TARİHİ İTİBARİ İLE NİĞDE İLİ SINIRLARI İÇİNDE İKAMET EDİYOR OLMAK. İLAN TARİHİ İTİBARİ İLE 35 YAŞINDAN GÜN ALMAMIŞ OLMAK. EN AZ 3 YIL EŞ,SAĞLIK,ÜST GÖREVE ATANMA GİBİ MÜTEVELLİ HEYETÇE KABUL EDİLECEK MAZARETİ OLMADIĞI TAKDİRDE VAKIFTA ÇALIŞMAYI KABUL VE TAAHHÜT ETMEK.(TAAHHÜTNAME ALINACAKTIR.) VAKIF İŞ TANIMINDAKİ NİTELİKLERİ TAŞIMAK,GÖREVİNİ DEVAMLIYAPMASINA ENGEL OLABİLECEK AKIL HASTALIĞI VEYA VUCUT SAKATLIĞI GİBİ BİR ÖZRÜ BULUNMAMAK. NOT:İŞE ALINACAK PERSONELDE ARANACAK ŞARTLAR www.nigdevakif.gov.tr AYRINTILI OLARAK BELİRTİLMİŞTİR.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 14:07
YORUM EKLE