Muş Bulanık SYDV Personel Alımı

Muş Bulanık SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Muş Bulanık SYDV Personel Alımı

Muş Bulanık SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Muş Bulanık ilçesinde bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacaktır. Sizde Muş Bulanık SYDV bünyesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınız gerçekleştirebilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:

(Windows,Word,Excel,Powerpoint,Photosp,vb Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık , Halkla İlişkiler, İletişim b) Bilgisayar Programları, Bilgisayar öğretmenliği c) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi d) Eğitim Fakültesi mezunları ve Fen-Edebiyat Fakülteleri mezunları ( Edebiyat , Tarih, Coğrafya, Sosyal Bilgiler?..v.b) Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013 veya 2014 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, 2-Eğitim Durumu: Üniversitelerin Dört yıllık Lisans programları; a)- Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık , Halkla İlişkiler, İletişim b) Bilgisayar Programları, Bilgisayar öğretmenliği c) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi d) Eğitim Fakültesi mezunları ve Fen-Edebiyat Fakülteleri mezunları ( Edebiyat , Tarih, Coğrafya, Sosyal Bilgiler?..v.b) mezun olmak. 3- Bulanıkta ikamet ediyor olmak. 4- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak, 5-İşin Süresi: Daimi (5 Ay Deneme Süreli) 6-Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak, tutuma sahip olmak ve vatandaşların taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak 7-Yüksek Lisans, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, sürücü belgesi ve iş deneyimi, mülakat aşamasındaki değerlendirmede ayrıca dikkate alınacaktır. 8- Vakıf personelinin istihdam edildiği vakıfta çalışması esastır. Ancak başka bir vakıfta görev almak isteyen personel, istihdam edildiği vakıfta en az 3 yıldır görev yapıyor olmak şartıyla, görev almak istediği vakfın personel ihtiyacı ve norm kadro durumuna göre, halihazırda çalıştığı ve görev yapmak istediği vakıf mütevelli heyetlerinin uygun görüşüyle vakıf değişikliği yapabilir. Bu şartlara dayanarak geçiş yapan personele kıdem tazminatı ödenmez. Farklı vakıflarda aynı unvanla görev yapan personelin karşılıklı olarak yer değiştirme durumunda da bu fıkrada belirtilen hükümler uygulanır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE