Mersin Tarsus SYDV Personel Alımı

Mersin Tarsus SYDV Personel Alımı

Mersin Tarsus SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı yapıyor. SYDV Mersin Tarsus İlçesinde personel ihtiyacını karşılamak üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacaktır. Son başvuru tarihi olarak 27 Ekim 2014 tarihi olarak belirlenmiştir. Alt kısımda verilmiş bilgilerde, Genel niteliklere, Başvuru bilgilerine ve Genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:  Bilgisayar programları kullanabilmek. (Word,Excel vb. ofis programları) En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.(Çalışma zamanı yoğunlukla vakıf dışında saha çalışması şeklinde olacağından araç kullanımında tecrübeli olmak)  Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak. İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.(2013-2014 yılı) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.  Bilgisayar programları kullanabilmek. (Word,Excel vb. ofis programları)  En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.(Çalışma zamanı yoğunlukla vakıf dışında saha çalışması şeklinde olacağından araç kullanımında tecrübeli olmak) Tarsus?ta en az 2 yıldır ikamet ediyor olmak. İşe alımı kabul edilen adayın işe başladığı tarihten itibaren 2 yıl içerisinde kendi istekleri ile işten ayrılmaları halinde 30.000,00 T.L.(otuz bin) tutarında tazminat ödemeyi kabul ve taahhüt etmek. Ayrıntılı bilgi için //www.tarsus.gov.tr/ tıklayınız...

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 23:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE