Mersin Gülnar SYDV Personel Alımı

Mersin Gülnar SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor

Mersin Gülnar SYDV Personel Alımı

Mersin Gülnar SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı yapıyor. SYDV Mersin Gülnar ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere belirsiz süreli çalışacak 1 adet Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alacak. İlana Son Başvuru tarihi 10 Aralık 2014 tür. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER: MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikası olmak Hukuk Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Eğitim Fakültesi,Sosyoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Bölümü Mezunu olmak. En az (B) sınıfı ehliyeti olmak Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı  Üniversitelerin en az 4 yıllık lisans eğitimi veren Hukuk Fakültesi,Siyasal Bilgiler Fakültesi,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Eğitim Fakültesi,Sosyoloji,

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) bölümü mezunu olmak. Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarfından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından (2014) KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. EK (VIII) iş tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak Sosyal İletişim

Becerisine sahip olmak öğrenmeye,Sürekli gelişime açık olmak ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarınave ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak, Sınavlarda başarılı sayılırsa Gülnar İlçe Sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak. Gülnar ilçemiz ve köylerinde en az altı (6) ay süreyle ikamet etmek (Çevreyi ve sosyal dokuyu tanıyor olmak)  En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak  Yüksek lisans yapmış yada yapıyor olmak (tercih sebebi olabilir) Yabancı dil bilgisini gösterir belgesi (TOEFL,IELTS vb) olmak (tercih sebebi olabilir)

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE